איציק זוהר בראיון חושפני

איציק זוהר כוכב מהיום ששמו לו כדור ליד הרגל. כוכב במכבי תל אביב, כוכב בנבחרת. אלא שבשלב מסוים איציק התחיל לככב גם במדורים אחרים. לפני שנתיים נחשד בהעלמות מס, לפני שנה אלמוני חתך אותו בפניו והוא נזקק לעשרות תפרים. בחודש שעבר נחשד שהחזיק סם מסוג "חגיגת". צפו בראיון בו איציק מספר בגילוי לב את הצד שלו

כוכב הכדורגל איציק זוהר מככב לאחרונה גם מסיבות אחרות: אחרי שהותקף לפני כשנה בפניו, לפני כחודש הכותרות בישרו על המסתבך הסדרתי שעוכב לחקירה אחרי ששוטרים פשטו לפנות בוקר על דירתו בחיפוש אחרי סמים. בראיון אישי הוא חושף את הסיפורים מהצד שלו.

ביום שפורסם הסיפור עם ה'חגיגת' מיהר הכדורגלן לחדר הכושר להוציא אגרסיות. "באתי ופירקתי את השק", הוא מסביר, "פירקתי... כן. בטירוף".  כמה שעות לאחר מכן התברר שחוץ מכמה כדורי 'חגיגת' שנקנו בפיצוצייה הקרובה- לא היה שם דבר. "כשאתה נכנס בחומה פתאום שפוגעת בך רגשית אתה לוקח את זה עמוק ואין לך במי להילחם".

"אני לא טלית שכולה תכלת"

הכותרות נשארו ואיציק זוהר כבר סופר את הימים- עד לפרשה הבאה. בכל זאת, מודה הכדורגלן כי הוא לא טלית שכולה תכלת. "חלק מהאין עשן בלי אש הוא נכון", הוא מודה ומסייג- " וחלק...הוא לא".

במציאות אליה הוא גדל- בתוך עולם שהוא כולו פשע, עולם הכדורגל למעשה הציל אותו. עשרות שנים לפני שתדבק בו תדמית הנהנתן, הבליין, היפיוף, איש של נשים יפות ושל כסף, זוהר היה ילד קטן, עני, רעב ומוזנח. הוא גדל במקום שרק מעטים שרדו אותו. "לא נעים לי להגיד לך, את הנעליים הראשונות שלי בכדורגל גנבתי", הוא חושף, "אחר כך הלכתי וסיפרתי לו את זה".

התיק נסגר- הרושם נשאר

הבעיה של איציק זוהר היא שלאורך השנים נקשר שמו בפרשיות שונות. דבר לא נותר מהן חוץ מהזיכרון שזוהר היה גם שם. לפני 13 שנים, כשכיכב בבית"ר ירושלים המליצה המשטרה להעמיד אותו ועוד שלושה שחקנים לדין על פרשה של הימורים בספורט. התיק נסגר, אבל הרושם נשאר.

על דבר אחד הוא כן מצטער. "אחד הדברים שכן עשיתי, לצערי זה היה, כששיחקתי כדורגל
והרווחתי המון כסף אז הימרתי באנגליה בבתי קזינו". זוהר מרגיש שזה יצר רושם שהוא מזלזל בהצלחה ועל כך הוא מתחרט.