מאחורי הקלעים עם בר ויונית

"רגעים מאחורי הקלעים", הוא ספר צילומים חדש מבית היוצר של הצלם אורי אליהו. הספר כולל בתוכו רגעים של כל הסלבס הגדולים ביותר בארצנו הקטנה - רגע לפני שהם נחשפים לפנינו על מסך הטלוויזיה

מי ידע שבר רפאלי, נינט ואפילו יונית לוי שלנו הם בני אדם כמו כולנו?

בסדרה נדירה של תמונות שקובצו יחדיו לספר בשם "רגעים מאחורי הקלעים" ניתן לראות את הכוכבים, רגע לפני שהם מופיעים על מסך הטלוויזיה שלכם. הצלם אורי אליהו עבד ואסף את התמונות במשך לא פחות משש שנים של צילומים. כל הרווחים מהספר יועברו לטובתם של ילדים נזקקים.

כך למשל צולמה מירי בוהדנה בחודש התשיעי להריונה, ונינט טייב נמצאה מתאפרת בכוחות עצמה. כן, למרות שהיא הוכרזה כ"מאמי הלאומית" יש דברים, שהכוכבת מעדיפה לעשות בעצמה.

וגם, רגע לפני שצולמה בר רפאלי בפנים קרירות וסקסיות למגזין, מציגה לנו דוגמנית העל תמונות קצת פחות "בר רפאליות". "היא עשתה לנו קצת פרצופים", סיפר אליהו. "השתחררה. דברים שהיא לא רגילה לעשות בדרך כלל". באחת התמונות ניתן גם לראות רגע של נחת על הסט: בר במרכז ועליה נשענים הספר והמאפרת.

גם אנחנו, חדשות 2, זכינו לכמה תמונות. כך למשל מגישת המהדורה המרכזית יונית לוי, צולמה בפוזה לא אופיינית לה, באחד הימים המתוחים של מלחמת לבנון השנייה. כתבנו הצבאי רוני דניאל, נראה גם הוא מוטרד מעט למרות שהמצלמה חשפה את מה שהצופים לא ראו: מכנסי ג'ינס קרועים וסנדלים. 

מאחורי הקלעים של יונית והמהדורה המרכזית

מיוחד: כתבי חדשות 2 במהלך הלחימה בעזה

הווידאופדיה: בר רפאלי