משנות ה-80 - ועד לתל אביב

צמד "הפט שופ בויז" מוכיח פעם נוספת כי הוא עדיין חי ובועט. עם שלל להיטים והופעה תיאטרלית במיוחד כבשו שני הבריטים את קהל המעריצים הנאמן בישראל. צפו בווידאו מתוך ההופעה

תשכחו ממדונה, קולדפליי ולאונרד כהן: עבור לא מעט מעריצים ההופעה הגדולה של הקיץ התרחשה דווקא אמש. הצמד הבריטי "הפט שופ בויז" ניסה להוכיח לקהל הישראלי כי גם אחרי יותר מ-25 שנה על הבמות - הם עדיין יכולים ללמד דבר אחד או שניים על מוזיקה.

יומיים לאחר שנחתו בארץ הקודש, שילהבו ניל טננט וכריס לואו את המעריצים המסורים שהגיעו לגני התערוכה בתל האביב, על אף החום והלחות המעיקים.

הצמד הבריטי לא אכזב וסיפק למעריציו את הלהיטים הגדולים שלהם, בהם Go West ו-Always on my mind. את השירים ליוותה הפקת "וידאו ארט" מושקעת שהוקרנה על מסכים גדולים. יחד עם הצמד הבריטי, שהופיע מחופש, כמנהגו, פיזזו גם כמה רקדנים. אבל על ההופעה המושקעת העיב הסאונד, שמשום מה לא היה במיטבו. 

צמד הפופ האלקטרוני הוותיק פועל כבר משנת 1981. אחרי לא מעט להיטים סוחפים ופרסי מוזיקה שונים הם הוציאו השנה את אלבומם העשירי yes, שהצליח להשיב את הקסם שדעך עם השנים. 

במהלך הקריירה הענפה שלהם וההופעות סביב העולם נחשפו "הבויז" כבר לחומוס, פלאפל וסנדלים תנ"כיות. השניים ביקרו בישראל בשנת 2000 וקיימו הופעה מיוחדת לרגל יום ירושלים בבריכת הסולטן. 

דפש מוד בהופעה: כך זה נראה

מאה אלף איש האזינו לורדי בתל אביב