מה בר רפאלי שומעת שם באוזניות?

הנה עוד סיבה טובה להסתכל בתמונות של בר רפאלי בהלבשה תחתונה: "בוניטה דה מאס" משיקה מודעות בכל העולם, עליהן מצולמת הדוגמנית הישראלית בפוזות לא חסודות. בתקשורת העולמית כמובן חוגגים, ומי אנחנו שנהרוס את הסיבה למסיבה

כך נראית בר רפאלי, כשהיא מאזינה לשירים האהובים עליה בטיול שלו על חוף הים, בתחתונים. מקנאות?

יש לכן סיבה טובה, אבל תתנחמו לפחות בכך שהתמונות האלה צולמו לקמפיין של חברת "בוניטה דה מאס", וסביר להניח שעברו עיבוד פוטושופ אחד או שניים.

אז למה היא מקשיבה שם מתחת לאוזניות? ההימור של כתבי עיתון ה"סאן" הבריטי, לפחות, הוא "אני סקסית מדי" (....) של "רייט סייד פרד".

ובשבוע שעבר היא הייתה עירומה לחלוטין

בואו נודה על האמת, במקרה הזה אין צורך להכביר במילים: הסרטון שפרסמנו בשבוע שעבר ועורר גלים בעולם צולם במיוחד לקראת תערוכת "ביוטי סיטי" שהתקיימה בגני התערוכה בתל אביב. אם בר רפאלי מצאה בזה סיבה מספיק טובה כדי להשיל בגדים מול המצלמה, מי אנחנו שנשאיר את זה רחוק מכם.

ב"ביוטי סיטי" הציגו חברות ומותגי אופנה את מוצריהם החדשים, והתקיימו הרצאות מומחים בתחום. במקום פעלו מתחמים שונים וגם תערוכת צילומים - שנפתחה בסרטון של רפאלי. עוד אורח מכובד בתערוכה הוא הצלם המפורסם דיוויד לה-שאפל שראה מול עדשת המצלמה שלו מפורסמים. מדונה היא רק אחת מהם.

בר כבר כבשה את "ספורטס אילוסטרייטד"

המגזין "ספורטס אילוסטרייטד" בחר ברפאלי להופיע על שער מוסף בגדי הים המפורסם שלו בחודש פברואר האחרון. זו הייתה הפעם הראשונה שדוגמנית ישראלית הופיעה על השער הנחשק.

המוסף השנתי של בגדי הים הציג במהלך השנים את הדוגמניות הגדולות ביותר בעולם. רפאלי הצטרפה לדוגמניות כמו נעמי קמבל, סינד קרופורד וטיירה בנקס שהצליחו במהלך השנים לכבוש את שער המגזין. בתמונה הופיעה רפאלי כשהיא לבושה בחוטיני ססגוני.

"זו התמונה שאני מרגישה בה הכי נוח", סיפרה רפאלי, שכבר הופיעה פעמיים בעמודים הפנימיים של המגזין. "יש ים, מים כחולים, גוף אישה ולא יותר. אהבתי שהצילום הוא עם החלק העליון".

צפו בגלריית התמונות והסרטונים של בר

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?