צלם העירום שמדונה הביאה לו את הסעיף מדבר

דיוויד לה-שאפל הגיע לישראל. בריאיון מיוחד ומבויש הוא מספר על העבודה הסיוטית עם מלכת הפופ וגם חושף את השיטה לגרום לכל אחד מאיתנו להתפשט מול המצלמה שלו

כדי להבין עד כמה חזק מעמדו של הצלם דיוויד לה-שאפל, מספיק להזכיר את המקרה בו הוא מודיע למדונה שהוא לא מתכוון לסבול אותה יותר. "איך זה מרגיש להגיד 'לא' למדונה?", שאלנו אותו. "זו הרגשה טובה מאוד", השיב. ביטחון לא חסר לו.

הקהל שקנה כרטיסים להופעה של מדונה בישראל בטח ישמח לשמוע איך זה לעבוד איתה צמוד.
"זה תמיד דיי סיוט לעבוד איתה", מספר לה-שאפל. "פתאום היא השתנתה והתחילה לצרוח עלי ולצעוק במבטא האנגלי הזה, אתם יודעים, בצורה גועלית. ואני פשוט נמאס לי. לא רציתי שיענו אותי שבועיים".

בניו יורק אנשים עומדים שעות בתור כדי להיכנס לגלריות בהן הוא מציג. במשך השנים התמסרו לו בריטני ספירס, פמלה אנדרסון, אלטון ג'ון ודיוויד בואי. גם מייקל ג'קסון היה אמור להצטלם לפני סיבוב ההופעות החדש שלו - מה שכבר לא ייצא אל הפועל.

אבל לעיקר הפרסום זכה לה-שאפל בזכות צילומי העירום הלא סטנדרטים שהוא מצלם. יש לו גם הסבר משכנע שגורם למצטלמים להתפשט: "בגדים אומרים כל כך הרבה על התקופה שאנחנו חיים בה או מה שאתה רוצה להציג לעולם, אבל כשאנו פושטים את הבגדים כולנו דומים - לכולנו גוף האדם, שהוא אוניברסלי, ובאותו הזמן אנו משחררים. אנשים מבינים את זה ומרגישים בטוחים כשאני מבקש מהם להצטלם בלי בגדים".

לישראל הוא הגיע כאורח של תערוכת "ביוטי סיטי" של "סופר פארם" שהתקיימה השבוע בתל אביב. כאן הוא הסכים גם לפגוש צלמי אופנה ישראלים נרגשים שאפילו הכינו לו מתנות מארץ הקודש –  משחק ה"טאקי" הפופולרי.

אבל לה-שאפל לא גילה התעניינות רבה בטאקי, ומיהר לעזוב. התברר שכשהוא האובייקט, הוא שומר על מבט מושפל ומשקפי שמש. מאחורי העדשה, מן הסתם, הוא מרגיש הרבה יותר נוח.

בר רפאלי התפשטה במיוחד לכבוד התערוכה

הווידאופדיה: בר רפאלי

הווידאופדיה: מדונה

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?