אריאל זילבר כובש את העולם החרדי

כ-300 ישראלים תושבי טנפליי שבניו ג'רזי נדהמו לראות את הזמר הישראלי עולה לבמה בהופעה של בית חב"ד. זילבר נתן הופעה מרשימה כשעלה לבמה עם לבוש חסידי למהדרין. למחרת הופיע בסלון ביתי - צפו בתיעוד

הזמר אריאל זילבר כובש את לב היהודים בחו"ל: אתר "חב"ד און-ליין" פרסם סרטון וידאו שמתעד הופעה ספונטנית של מי שעבר מה"מיינסטרים" הישראלי לימין הדתי בסלון בארצות הברית. זילבר שימח את הנוכחים כשהוא לבוש מכף רגל ועד ראש בבגדים שלא מביישים אף חרדי אדוק.

זילבר הגיע לשיעור תורה קבוע שמועבר על ידי רב הקהילה הישראלית בניו-ג'רזי, הרב יצחק גרשוביץ. שיעור התורה הפך להופעה, וזילבר סחף את הקהל הביתי עד השעות הקטנות של הלילה לא רק עם שירה, אלא גם עם דברי תורה וסיפורים חסידיים.

יום קודם לכן הופיע זילבר בפני כ-300 מתושבי טנפליי שבניו-ג'רזי. הישראלים נדהמו לראות את זילבר עולה לבמה בהופעה שהופקה על ידי בית חב"ד בשיתוף עם סוכנות ה-JCC במקום.

הזמר הישראל ביצע הופעה מרשימה כשהוא כולו בלבוש חסידי למהדרין. לקהל לקח כמה דקות לעכל את המחזה המפתיע. אבל כשזילבר התחיל לשיר, בבת אחת התרסקו כל המחיצות והקהל נסחף אחריו בשירים ישנים וגם חדשים מהקריירה הארוכה שלו.