מי רוצה שנינט תגיד לו "מזל טוב"?

חברות הפקה ייחודיות עורכות סרטי בר ובת מצווה עם מיטב מפורסמינו. לטענת המפיקים, הסלבס "שמחים לעשות את זה" ואף פעם לא מסרבים לאיזה "המון המון בהצלחה"

איזה ילד בן 13 או ילדה בת 12 לא רוצים שחוץ מסבא-סבתא-אמא-אבא יברכו אותם בבר או בת המצווה גם רן דנקר ונינט טייב?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות לחברה שמתמחה בהפקת סרטים במיוחד לצורך זה, מאתרת את הסלבריטאי המועדף על הילד החוגג ומקליטה אותו בברכה מיוחדת. ללירן בת המצווה, לדוגמא, אמר רן דנקר "שיהיה לך מזל טוב לבת המצווה, שיהיה לך רק אושר, בריאות הצלחה, אהבה ושמחה", ונינט הוסיפה לדבריו "היי לירן, רציתי לאחל לך המון המון הצלחה".

מיכל רוט, מפיקת סרטים לאירועים, מספרת כי "זה רק חלק מהסרט, שמובנה ומבוסס על תחקיר שאנחנו עושים על הילד. זה משהו מקסים וחינני ומאוד כיפי. הם בני אדם והם רוצים לשמח אנשים". לטענתה, היא ואנשיה מעולם לא נתקלו בסלב שסירב לבקשה. "אנשים נענים מאוד בשמחה והם עושים זאת לגמרי בהתנדבות וזה גם יותר פרקטי מלהביא אותם לאירוע".

החלום של מיכל, אגב, זה שפול מקרטני יקדיש לה על הבמה את השיר "מישל".

אבל, לא תמיד זה נגמר בחיוכים ותודות. כך לדוגמא בסרט יום ההולדת שביקשו נכדיו של משה טלנסקי לצלם בשבילו. הם מצאו מישהו קרוב מאוד אליו: אהוד אולמרט. לאחר פתיחת משפט טלנסקי, הסרט בו אומר אולמרט כי "מכל האנשים שפגשתי בעשור האחרון, הוא הותיר את החותם המשמעותי ביותר על חיי", קיבל פרספקטיבה אחרת.