פרס התרבות היהודית - לשולי רנד

הזמר והשחקן המוערך שולי רנד יהיה חתן פרס שר החינוך לתרבות יהודית. "הוכיח כי האמנות חוצה גבולות ומגזרים, שהכישרון חוצה תדמיות ודעות קדומות", אמר שר החינוך הבוקר לאחר שבישר לזמר באופן אישי על זכייתו בפרס

פרס מפעל חיים. שולי רנד (יעקב נחום, פלאש 90)

שר החינוך נפתלי בנט הודיע היום (שני) על זכייתו של הזמר והשחקן שולי רנד בפרס השר למפעל חיים לשנת תשע"ו. "שולי רנד הוא הסמל של שבירת מחיצות ושל ניתוץ מוסכמות, הוא מצליח להנגיש את היופי של היהדות דרך אמנות שמגיעה לכל אוזן, לכל לב בכל מגזר", אמר בנט הבוקר. שר החינוך התקשר באופן אישי לרנד לבשר לו על זכייתו בפרס. רנד התרגש מאוד מהזכייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרס שר החינוך לתרבות יהודית ניתן מדי שנה ליוצרים בתחומי הקולנוע, מוסיקה, מחול, ספרות, שירה, וכן פרס למפעל חיים למי שתרם תרומה משמעותית בתחום התרבות בישראל. הזוכים בפרס, ייזכו מלבד הכבוד, גם בסכום כספי של 150 אלף שקלים.

"שולי רנד הטביע את חותמו הן בתרבות היהודית והן בתרבות הישראלית", הסבירה ועדת הפרס בנימוקיה. "על אף היות שולי דתי וחרדי - הצליח לגעת בכל גווני הקשת החברתית הרחבה. שולי רנד מצליח לבטא את המנגינה הייחודית שלו בעולמות תוכן שונים ומגוונים: תיאטרון, שירה ומוסיקה, קולנוע וטלוויזיה".

רנד בהופעה (יעקב נחום, פלאש 90)

הודעתו של שר החינוך על זכייתו של רנד מגיעה ימים ספורים לאחר שמצוקתו הכלכלית עלתה שוב לכותרות. בשבוע שעבר דיווחו בני משפחתו כי רנד שנקלע לחובות, נעלם מביתו. לאחר מספר ימים דיווחו בני המשפחה שהזמר האהוב נמצא והוא בריא ושלם.