"מקימים פה גלגלצ 2 - לא יקום ולא יהיה"

שרת התרבות מירי רגב נגד תאגיד השידור החדש: השרה דורשת לחשוף את המינויים האחרונים בתאגיד, לאחר שלדבריה הגיע אליה מידע לפיו הם אינם מייצגים את כלל הציבור בישראל. "לא אתן שכספי הציבור יממנו שוב תחנה אליטיסטית, מתנשאת ומנוכרת", הצהירה, "התאגיד הציבורי שייך לציבור כולו"

"לא תהיה גלגלצ 2" (פלאש 90)

שרת התרבות והספורט מירי רגב דורשת מתאגיד השידור הישראלי לחשוף את שורת המינויים בתחנות הרדיו החדשות. "בשקט בשקט מקימים פה גלגלצ 2 - לא יקום ולא יהיה", מסרה, "לא נחזור לימים בהם רשת ג' הדירה את המוזיקה המזרחית, לא חוזרים על טעות פעמיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי לשכת השרה, הגיעו אליה תלונות ומידע לפיהם "המינויים הנעשים בימים אלה בתחנה המתהווה אינם מייצגים את כלל הציבור בישראל, בלשון המעטה". משכך, רגב מתכננת לפעול יחד עם ראש הממשלה נתניהו, המשמש גם שר התקשורת, לדיון ציבורי בסוגיה ובחינת המינויים עוד בטרם ייתבצעו.

"התאגיד הציבורי הוא לא עסק פרטי של אף אחד", הדגישה השרה, "לא אתן שכספי הציבור יממנו שוב תחנה אליטיסטית, מתנשאת ומנוכרת שמייצגת מחנה פוליטי אחד, עיר אחת ומוצא אחד. התאגיד הציבורי שייך לציבור כולו ואני אוודא שכלל הציבור יבוא בו לידי ביטוי".

מתאגיד השידור נמסר בתגובה: "תאגיד השידור הישראלי, המוקם על פי חוק, יהיה פלורליסטי וייצג את מגוון הדעות והזרמים בחברה הישראלית".