יהודה וינשטיין ייצג את ישראל בלוויית מוחמד עלי

נשיא איגוד האגרוף הישראלי והיועץ המשפטי לממשלה בעבר, יהודה וינשטיין, ייסע בסוף השבוע ללואיוויל, קנטאקי כדי לשמש נציג ישראל בלוויית המתאגרף האגדי מוחמד עלי. את הנסיעה יזמה השרה מירי רגב, אולם המימון יגיע מכיסו האישי של וינשטיין

וינשטיין. הנציג הישראלי (פלאש 90)

יהודה וינשטיין, לשעבר היועץ המשפטי לממשלה ונשיא איגוד האגרוף הישראלי בהווה, ייצג את ישראל בלוויית המתאגרף מוחמד עלי שהלך לעולמו בסוף השבוע. האירוע יתרחש בעיר לואיוויל שבקנטאקי, עיר הולדתו של עלי, ביום שישי הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רגב. יזמה את הייצוג
את השליחות יזמה שרת התרבות והספורט מירי רגב. השרה רואה בייצוג ישראל בלוויה חשיבות רבה, הן לקשרי התרבות והספורט של ישראל והן ליחסי ישראל עם הקהילה האפרו-אמריקאית בארצות הברית ובכלל. השרה וצוותה, בהם מנכ"ל המשרד יוסי שרעבי וראש מערך הדיפלומטיה במשרד החוץ יובל רותם, בארגון הייצוג המדובר.

את הטיסה יממן וינשטיין מכיסו הפרטי, לפי הסכמתו. הוא ייצטרף לנציגים ממדינות רבות ברחבי העולם המתוכננים להגיע גם הם לאירועי הזיכרון. בלוויה עצמה יספדו למתאגרף האגדי - לבקשתו - הנשיא לשעבר ביל קלינטון והקומיקאי בילי קריסטל, כמו גם כתב הספורט בראיינט גאמבל.

עלי. הלוויה בחמישי (רויטרס)

עלי הלך לעולמו בסוף השבוע בתום מאבק בן יותר משלושה עשורים במחלת הפרקינסון, כשהוא בן 74. "קריירת האגרוף הייחודית שלו היוותה רק כמחצית מחייו - המחצית השנייה הייתה המחויבות להפצת מסרים של שלום ושיתוף בעולם. לבקשתו, הלווייתו תשקף ערכים אלה, ותהיה פתוחה לכולם", מסרה משפחתו.