לא רק תחקירן: התערוכה של חיים ריבלין

במשך שנים תיעד הכתב הוותיק של חדשות 2 את חיי היום יום, בעיקר בעירו ירושלים. את התמונות הרבות הוא פרסם בעיקר בחשבון האינסטגרם שלו, אך כעת צילומים נבחרים יוצגו בתערוכה בשדרות. הצצה לרגעים שנלכדו בעדשה

כתב התחקירים הוותיק של חדשות 2, חיים ריבלין, צילם במשך שנים תמונות רבות, בעיקר בעירו ירושלים ובמקומות נוספים ברחבי הארץ. את הצילומים הוא פרסם על פי רוב בחשבון האינסטגרם שלו, אך כעת תמונות נבחרות מתוך האוסף האדיר מתפרסמות בתערוכה ב"קפה גותה" בסינמטק בשדרות, כחלק מאירועי פסטיבל "קולנוע דרום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בעינו הרגישה לוכד ריבלין את ערכו האמיתי של הרגע ויופיו. לעיתים משעשע, לעתים עצוב, לעתים אירוני או מוזר, אך מעל הכול ותמיד - אנושי ונוגע ללב", כתבה אוצרת התערוכה לינור אלאלוף בהזמנה לאירוע שיתקיים בסינמטק בשדרות ביום ראשון הקרוב בשעה 19:00. "בתזמון מושלם ומתוך נקודת מבט רגישה ויצירתית הוא מתעד מציאות שכולם מצליחים לראות בחטף, חולפים על פניה אבל לא עוצרים להתבונן".

"בצילומים מתועדים האנשים ה'רגילים' ואלו שמתחת לרדאר, במקומות שכולנו מכירים ובכאלה שקשה למקם היכן ומתי צולמו, בסיטואציות מחיי היום יום או ברגעים כמעט סוריאליסטיים", נכתב עוד. "את כולם הוא מנכיח בתמונות פואטיות ומוקפדות על אף חוסר התכנון שביצירתן".