"לא שיקרתי, לא הסתרתי - עשו לי רצח אופי"

קובי פרץ הוא לא הכוכב הראשון שמורשע בעבירות מס בארץ, אבל הוא הראשון שבית המשפט גזר עליו שנתיים בכלא. עד לערעור הוא בבית, מנסה לעכל - וממשיך להתעקש שהוא חף מפשע, ובסופו של דבר לא ירצה עונש מאסר בפועל

"כשנכנסתי פעם ראשונה לבית המשפט ראיתי שכתוב על הקיר 'צדק צדק תרדוף'. אצלי ירד הצדק, נשאר רק הרדיפה" - כך אומר הערב (שישי) קובי פרץ, בראיון בלעדי לאולפן שישי. "לא שיקרתי, לא הסתרתי. קיבלתי גזר דין חמור מאוד שלא בצדק, עשו לי רצח אופי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ב-24 השעות הראשונות התביישתי, פחדתי לצאת מהבית - כי יש לי ילדים. אבל מתבייש זה שגונב, שרוצח, שעושה משהו ולא מודה בטעות שעות. אם הייתי לוקח שקל, אני מוכן שייקחו לי את האזרחות שלי, שיינו לי מאסר עולם", הוסיף, "אני לא נוכל ולא שקרן, לא גנבתי סנט. לקחו כתב אישום של מישהו אחר והדביקו עלי, ואני מאחל למי שלקח את הכסף שיילך לו כל החיים רק לתרופות".

פרץ גם תקף את אמרגנו לשעבר, יוחאי יעיש, שהפך לעד מדינה נגדו. "אני לא מתחרט על הדרך שבחרתי, אלא על האנשים שהלכתי איתם. זה מישהו שראיתי בו דמות אב, שהבטיח לי הרים וגבעות - והוא עבד עליי ורימה אותי. הוא נוכל גאון".

פרץ. "לא לקחתי שקל" (חדשות 2)

"אני לא אודה בדבר שלא עשיתי", מבהיר פרץ, "אני לא אתן שהבן שלי יום אחד יעשה גוגל, ויהיה כתוב על אבא שלו שהוא עבריין מס, גנב. אני אעשה הכל בשביל המשפחה שלי, אני לא רואה את הילדים האלה בלי אבא".