"חדירה גסה ומכוערת לפרטיות שלי"

ענת הראל לא עוברת בשתיקה על הפצת תמונותיה האישיות, שלטענתה נגנבו ממחשבה האישי: "זה אולי נשמע קלישאה, אבל כל אחד מכם צריך לזכור שלכולנו יש תמונות שפחות בא לכם שכל העולם יראה , ושיש משפחות שהתמונות האלו עלולות לפגוע בהם"

לא מתביישת. הראל (צ׳ינו פפראצי, mako)

ברשתות החברתיות הופצו במהלך היממה האחרונה תמונות חושפניות של מגישת הטלוויזיה ומאמנת הכושר ענת הראל כשהיא מבלה במועדון. באחת התמונות היא נראית כשהיא ללא חלק עליון. התמונות, כך מתברר, צולמו לפני מספר שנים ועל-פי הראל הן נגנבו ממחשבה האישי. הערב (שלישי) היא הגיבה: "אני לא אשקר אם אומר שהאירוע כולו מביך, פוגעני ואני לא מאחלת לאף אחד להיות במקומי עכשיו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מכירים את זה שאתם מצטלמים במסיבת תחפושות פרועה או במסיבת 'ברנינג מן' מגניבה בלי חולצה והכי כיף ומגניב לכם ?אה, לא? אז אני כן", כתבה הראל. "הרבה פחות מגניב שהאקר פורץ למחשב הביתי הפרטי שלכם וגונב תמונות שמסתובבות כרגע בכל טלפון נייד בארץ - משום שזו חדירה גסה ומכוערת לפרטיות שלי".

"אבל אם במקרה קיבלתם - אז אל תרגישו נבוכים! כי אני חוגגת את הגוף שלי ואת החיים שלי כל יום מחדש ומקווה מאוד שגם אתם", היא הוסיפה. "להסתובב בתוך הבית שלי בתחושה שמישהו 'מטייל' פה איתי ומחטט במקומות הכי אינטימיים היא תחושה קשה. זה אולי נשמע קלישאה, אבל כל אחד ואחת מכם צריך לזכור שלכולנו יש תמונות שפחות בא לכם שכל העולם יראה , ושיש ילדים, הורים, אחים וקרובים אחרים שהתמונות האלו (שנועדו לשימוש פרטי שלי בלבד) עלולות לפגוע בהם".

"אז כשאתם משתפים בקלילות רבה ושולחים הלאה אין במעשה שלכם שום דבר טוב וחיובי אלא שיתוף פעולה עם גניבה, עבירה פלילית וחדירה מביכה לפרטיות של אדם אחר. אתם תבחרו אם אתם רוצים להיות חלק מזה. אני באופן אישי בוחרת לתת לעצמי כאפה קטנה על זה שחשבתי שמה שנמצא אצלי בבית על המחשב הוא רק שלי. ובהזדמנות זו אני גם אומרת תודה למשפחה, לחברים וגם לאלו שאני לא מכירה, שדואגים לי ותומכים בי, אני אוהבת אתכם".