אמיר פרישר גוטמן: "חליתי בסרטן"

ימים ספורים לאחר דחיית מופע האיחוד של "היי פייב" בשל מצבו הבריאותי, מודיע הזמר ובמאי אמיר פרישר גוטמן כי המחלה ממנה הוא סובל היא סרטן בלוטות הלימפה - אבחון אותו קיבל אתמול. "אני אדם מאמין ואופטימי לגבי המשך הדרך שלפני", הצהיר

אמיר פרישר גוטמן סובל מסרטן בבלוטות הלימפה - כך נודע הבוקר (חמישי). בהודעה מטעם בית החולים איכילוב, שם מאושפז הזמר והבמאי בשבועות האחרונים, נכתב כי מאז אושפז עבר פרישר גוטמן סדרת בדיקות מקיפה שבסופה נקבעה אתמול האבחנה הקשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"קיבלתי את הבשורה והאבחון של הרופאים ואני לומד להתמודד איתה", כתב הזמר, "אני אדם מאמין ואופטימי לגבי המשך הדרך שלפני. אני מבקש להתרכז עכשיו בהחלמתי, מודה לצוות הרפואי על הטיפול המסור ומאמין שיחד ננצח".

עוד הוסיף פרישר גוטמן תודה למשפחתו, "ולכל עם ישראל על העידוד, איחולי ההחלמה וגילויי האהבה שאני זוכה להם בשבועות האחרונים". הוא הועבר לאישפוז במערך ההמוטולוגי בבית החולים, והחל בטיפול רפואי אינטנסיבי נגד המחלה.

היי פייב. מופע האיחוד נדחה (אורטל דהן)

פרישר גוטמן אמור היה להופיע במוצאי שבת במופע האיחוד של להקת הבנים "היי פייב" בה היה חבר. עם זאת, ביום ראשון האחרון הודיעה הלהקה על דחיית המופע ליוני בשל מצבו הבריאותי של פרישר גוטמן.