הלהקה מהפיגוע בבטקלאן תופיע בישראל ב-5 בספטמבר

להקת הרוק האמריקנית איגלס אוף דת' מטאל שהופיעה במועדון "הבטקלאן" בזמן הטבח בפריז תגיע להופעה אחת בתל אביב ב-5 בספטמבר. ההופעה תיערך בהאנגר 11 בתל אביב,מכירת הכרטיסים כבר החלה, כל כרטיס יעלה 194 שקלים.

איגלס אוף דת' מטאל (דיילי מייל)

חברי הלהקה האמריקנית "איגלס אוף דת' מטאל", שבמהלך הופעתם במועדון הבטקלאן אירע הטבח בפריז בו נהרגו 89 בני אדם, הודיעו כי יגיעו להופעה אחת בישראל. ההופעה תיערך בחמישי בספטמבר בהאנגר 11 בתל אביב.

לעדכונים נוספים והעברת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

זוהי אינה הפעם הראשונה שהלהקה מגיעה לארץ, בשנת 2015 ביקרה הלהקה בתל אביב והופיעה במועדון "הבארבי" בעיר. מכירת הכרטיסים להופעה כבר החלה כשמחירו של כרטיס יעמוד על 194 שקלים.

לאחר אירוע הירי במועדון הבטקלאן התראיין סולן הלהקה ג'סי היוז לטלוויזיה הצרפתית, היוז סיפר בהתרגשות כי בפרק הזמן שחלף זכתה הלהקה לאהדה גדולה במיוחד. הוא טען כי הם קיבלו מכתבים ושיחות תמיכה מצד הקהל הרחב אחרי האירוע הקשה בפריז. "אני חושב שאנו צריכים פשוט ליהנות ביחד כדי שנוכל להניח את מה שקרה מאחור ולשחרר את זה, כך שזה לא ימשיך לרדוף אותנו כל חיינו", אמר.

מפנים מבלים בבטקלאן (רויטרס)

כשלושה חודשים אחרי הטבח שבה הלהקה להופעה נוספת במקום בו הופסקה הופעתם הקודמת לקול יריות הטרוריסטים. על רקע תשואות הקהל הנרגש, בו נכחו גם ניצולים רבים מהפיגוע, הלהקה הרעידה את הבמה. עוד לפני ההופעה, הכריז הסולן: "לא רוצה שהרעים ינצחו".