לימור גולדשטיין: "הותקפתי מינית בידי שחקן מוכר"

השחקנית לימור גולדשטיין מדברת בכנות על תקיפה מינית שחוותה לפני כ-25 שנה מצד שחקן מוכר שלטענתה היה אז "חצי אלוהים". פרשת משה איבגי החזירה את גולדשטיין לאותו ערב קשה. "הוא היה מאוד אגרסיבי, דחף ידיים, זה כמו להרגיש שאתה הולך לטבוע או למות", סיפרה לחדשות 2. הצצה לריאיון המלא שישודר מחר ב"אולפן שישי"

השחקנית לימור גולדשטיין חושפת שהותקפה מינית בידי שחקן תיאטרון בכיר לפני 25 שנים כשהייתה בתחילת קריירת המשחק שלה. בריאיון ל"אולפן שישי" היא לא חושפת מיהו השחקן המדובר אך מתארת בפירוט את האירוע הקשה שעברה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"הייתי תפרנית בתחילת דרכי בתיאטרון וגרתי בדירת חדר, ככה שאפשר היה להתיישב רק על המיטה", אמרה גולדשטיין. "הוא התיישב, קרא לי לשבת לידו, התיישבתי לידו והוא תקף אותי".

"הוא היה מאוד אגרסיבי, דחף ידיים, אני ממש לא הייתי בעניין", היא המשיכה. "אני בעיקר זוכרת אותי שולפת את הידיים שלו ממני ונועלת את השיניים כדי שהוא לא יחדור אליי עם הלשון, ומוציאה את הידיים שלו מכולי".

גולדשטיין לא חשבה אפילו לרגע להתלונן אז במשטרה, בראשית שנות ה-90, נגד השחקן שנחשב אז לדבריה "חצי אלוהים". רק פרשת משה איבגי ושורת הנשים שטענו כי הטריד אותן גרמו לה להתעמת עם גולדשטיין הצעירה. "אני מרגישה שהיום אני יכולה לדבר את הילדה החלשה שהייתי בגיל 22", היא אמרה. "לפעמים זה לוקח המון שנים, ואתה רואה שזה עדיין שרוט".

הריאיון המלא עם לימור גולדשטיין ישודר מחר ב-20:00 ב"אולפן שישי".