ירון דקל חזר בו: תכניתו של רזי ברקאי לא תקוצץ

מפקד התחנה הצבאית החליט לבטל את קיצור "מה בוער" על חשבון תכניתו העתידית של אראל סג"ל שיצטרף לגל"צ. "ההחלטה היחידה שהתקבלה ותתממש בקרוב היא שאראל סג"ל ישדר בגלי צה"ל ברצועת פריים חדשה", נמסר מהתחנה

רזי ברקאי

לאחר ההתבטאות שעוררה סערה, והכוונה לקצץ את אורך התכנית "מה בוער", מפקד גלי צה"ל ירון דקל החליט שלא לקצר את תכניתו של המגיש הוותיק רזי ברקאי על חשבון איש התקשורת אראל סג"ל. דקל החליט בנוסף להאריך את החוזה של ברקאי. רזי ברקאי וצוות התכנית לא קיבלו שום הודעה על המהלך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ההחלטה היחידה שהתקבלה ותתממש בקרוב היא שאראל סג"ל ישדר בגלי צה"ל ברצועת פריים חדשה", נמסר מהתחנה. "אנו שמחים וגאים על כך שסג"ל ימנה בקרוב עם מגישי התחנה הבכירים והוקם צוות הקמה שיגבש את פורמט התוכנית".

ביום שישי האחרון נועד דקל עם ברקאי לפגישה אישית בארבע עיניים. הפגישה הייתה עניינית ולא התקבלה במהלכה החלטה סופית באשר להמשך דרכו של ברקאי בתחנה.

בימים האחרונים הרוחות בתחנה בצבאית סערו בעקבות החלטתו של  דקל לצרף את איש התקשורת הימני אראל סג"ל על חשבון התכנית "מה בוער". בעקבות הידיעות על הכוונה לקצץ את התכנית, אמרו מקורביו של השדר הוותיק כי הוא פגוע ונסער ואם הכוונה תצא לפועל הוא לא יישאר בתחנה.

גורמים בתחנה סיפרו כי בשבועות האחרונים דנו דקל וברקאי על שינוי הפורמט של התכנית, כשאחת האפשרויות שהועלו היא הוספת מגיש לצדו של ברקאי. בנוסף טוענים כי זו לא הפעם הראשונה בה עלה לדיון אורך התכנית.

לפני כשבוע וחצי עוררו דברים שאמר ברקאי סערה ציבורית ובעיקר את זעמם של המשפחות השכולות, לאחר שהשווה בין רגשות המשפחות לבין רגשותיהן של משפחות מחבלים. בריאיון לגל"צ קרא אביו של חלל צה"ל הדר גולדין לחיילים לשקול מחדש את האזנתם לתחנה הצבאית.