"איבגי דיבר מלוכלך, סתמתי לו את הפה"

שעות לאחר שהודיע השחקן משה איבגי על פסק זמן ממשחק עד להודעה חדשה בעקבות התלונה שהוגשה נגדו במשטרה, מספרת השחקנית שרית וינו אלעד כי היא ספגה הטרדות מילוליות מצדו בעבר. "הוא אמר לי מה הוא היה עושה לי", היא סיפרה לחדשות 2, "בחיים לא חשבתי שהדבר הזה גם הולך למעשים"

"דיבר אליי מלוכלך". שרית וינו אלעד (חדשות 2)

השחקנית שרית וינו אלעד טוענת כי השחקן משה איבגי הטריד אותה מילולית בעבר. "הוא דיבר אליי מלוכלך אז סתמתי לו את הפה ברגע", היא אמרה לחדשות 2. "הוא אמר לי מה הוא היה עושה לי. אמרתי לו 'אין בעיה, תתפשט, תחכה לי בחדר, אני כבר באה'".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדבריה היא לא התלוננה כיוון שלא אירע דבר מעבר לכך במהלך השיחה ביניהם. "נראה לך שהייתי שותקת? אם היה קורה משהו חוץ מזה, מה פתאום!", היא הבהירה. "זה אנשים עם פה מטונף ועם אפס בושה".

"לוקח פסק זמן". איבגי (חדשות 2)

"אני לא מתרגשת מזה", היא הוסיפה. "זה חלק ממה שזיעזע אותי, אני בחיים לא חשבתי שהדבר הזה גם הולך למעשים". כבר עם פרוץ הפרשה הביעה וינו אלעד את עמדתה ואמרה: "מדובר פה בשש נשים מהפקות שונות ומתחומים שונים מהתעשייה שמספרות את אותו סיפור, אני לא יכולה להטיל בהן ספק".

מוקדם יותר היום הודיע איבגי על פרישה, זמנית לפחות, מקריירת המשחק. "נוכח גל הפרסומים המטלטלים את חיי וגורמים למשפחתי כאב רב, החלטתי לקחת פסק זמן", הוא הודיע. "אני שב ואומר כי לא פגעתי באף אדם, גבר או אישה. ככל שאדרש להתייחס לדברים אעשה זאת במקומות המוסמכים לכך ובאופן מלא".