רגע לפני המופע: סיינפלד נחת בישראל

הקומיקאי היהודי-אמריקני שזוכה לפופולריות אדירה בישראל נחת בנמל התעופה בן גוריון, אליו הגיע עם מטוסו הפרטי. הוא צפוי לקיים ארבע הופעות בפני אלפי ישראלים, בטרם ימריא בחזרה לארה"ב

רגע לפני סדרת ההופעות שיקיים בישראל, נחת היום (שישי) הקומיקאי היהודי-אמריקני ג'רי סיינפלד בנמל התעופה בן גוריון, אליו הגיע בטיסה מניו יורק במטוסו הפרטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני שמח מאוד לחזור לכאן", אמר הקומיקאי עם נחיתתו בישראל. בתשובה לשאלה אם הופתע מהביקוש הרב למופע אמר בהומור האופייני לו: "אני מאוד מופתע שהכרטיסים נמכרו, חשבתי שכולם יישארו בביתם".

ביקור מתוקשר, סיינפלד (סיון פארג)

לא מדובר בביקורו הראשון של סיינפלד בארץ הקודש: הוא כבר אורח ותיק כאן ואף התנדב בעבר בקיבוץ. אבל לראשונה יקיים הקומיקאי המצליח את מופע הסטנדאפ שלו בפני הישראלים, שזוכרים לו חסד נעורים מהסדרה הנושאת את שמו.

סיינפלד בישראל, היום (סיון פארג)

סיינפלד אמור היה להגיע להופעה בודדת בישראל, אך הכרטיסים שהוצעו למכירה נחטפו תוך דקות ספורות. מפיקי המופע הצליחו לשכנע אותו להישאר לעוד מספר ימים בישראל ולקיים שלוש הופעות נוספות, שגם הן צפויות להיות מלאות עד אפס מקום.

במהלך שהותו ישהה במלון דן תל אביב, בסוויטה הנשיאותית של המלון בה לנו בעבר מדונה, מיק ג'אג', ברברה סטרייסנד ועוד רבים וטובים. כמנהג הכוכבים, סיינפלג העברי מספר דרישות צנועות: הקומיקאי ביקש שבאוכל שיוגש לו לא יהיה חמאה, פחמימות ולחם.