אריק איינשטיין לקראת מותו: "אי הצדק בעולם הוא כל כך גדול"

במלאת שנתיים לפטירתו של הזמר אריק איינשטיין חושף העיתונאי אביעד פוהורילס את ההקלטות שתיעדו את שיחותיהם האחרונות בימים האחרונים לחייו של איינשטיין. "דברים נהדרים שקורים הולכים לאיבוד בתוך כל הים של החרא", אמר איינשטיין. האזינו

שנתיים לאחר שהלך לעולמו, קולו המיוחד של אריק איינשטיין חוזר אלינו - בזכות הקלטות נדירות שהוקלטו בימים האחרונים של חייו ונחשפו היום (חמישי) במלאת שנתיים לפטירתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"זה כל כך ברור בעולם כזה שיותר ויותר הכוח והפרסום, סדום ועמורה הולך וגדל, יחד כמובן לצד דברים נהדרים שקורים, אבל הם הולכים לאיבוד בתוך כל הים של החרא", אמר איינשטיין. "בשבילי זה מעייף".

את הדברים הוא אמר במהלך השעות הארוכות שבילה עם העיתונאי אביעד פוהורילס שעזר לאיינשטיין לכתוב את הטור האישי שאמור היה להתפרסם מדי שבוע בעיתון "מעריב". פוהורילס נהג להקליט את כל השיחות - וכעת הן נחשפות. ההקלטות המלאות ישודרו מחר ב-16:00 ברדיו תל אביב 102 FM. בתכנית יספר פוהורילס על שיחותיו עם איינשטיין וישמיע את ההקלטות הנדירות במלואן.

"זה די טבעי ללכת לדברים הקטנים, כי אם נלך על הדברים הגדולים אנחנו נחטוף ייאוש, כי האי צדק בעולם הזה הוא כל כך גדול", אמר איינשטיין באותן הקלטות. פוהורילס סיפר כי הוא התלבט רבות אם לחשוף את ההקלטה האחרונה.