דיווח: הכוכב שהדביק נשים ב-HIV – צ'רלי שין

צהובונים בארה"ב ובבריטניה מדווחים כי הכוכב ההוליוודי, שידוע כמי שבעבר הסתבך בשלל פרשיות ושערוריות, הדביק ביודעין את בנות זוגו בנגיף. מקורב לשין: "שיחק רולטה רוסית עם חיי הנשים הללו". השחקן צפוי להתוודות על הפרשה בריאיון לתכנית "טודיי"

צ'רלי שין (רויטרס)

סוף לשמועות? השחקן האמריקני צ'רלי שין (50) הוא הכוכב ההוליוודי שסביבו נפוצו שמועות שלפיהן הוא נושא כבר שנים את נגיף ה-HIV שעלול לגרום להתפרצות מחלת האיידס - ואף הדביק ביודעין מספר נשים. כך מדווחים כלי תקשורת בארצות הברית ובבריטניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצהובון האמריקני "נשיונל אינקוויירר" חשף היום (שני) את שמו של שין לאחר שמועות שנפוצו בשבוע האחרון לגבי זהותו של השחקן, שידוע כמי שקיים בעבר קשרים ויחסים מיניים עם נשים רבות ואף התפאר בכך ש"שכב עם יותר מ-5,000 נשים".

"צ'רלי חשב שהוא כל-יכול, לא נקט שום אמצעי זהירות וקיים יחסי-מין לא מוגנים", סיפר חבר של שין לצהובון. על-פי דיווח ב"הוליווד ריפורטר", השחקן צפוי להתוודות על עובדת היותו נושא את הנגיף וכן "לחשוף פרטים אישיים" בריאיון לתכנית "טודיי" עם מאט לאוור.

השער של ה"נשיונל אינקויירר"

הפחד הכי גדול

ב"נשיונל אינקוויירר" דווח עוד כי שין ניסה במשך כשנה וחצי להשתיק את הפרסום אודותיו. "הפחד הכי גדול של צ'רלי הוא שהוא לא ייזכר כשחקן טוב, אלא כמישהו שנדבק בנגיף", אמר גורם המקורב לשין.

בשבוע שעבר דיווח ה"טלגרף" הבריטי אודות הפרשה שמסעירה את הצהובונים בעולם, כשפרסם ידיעה על "כוכב הוליוודי" רודף שמלות שאינו מוכן להודות בכך שהוא נדבק ב-HIV מחשש לתביעות של נשים שעמן בילה. לאחר מכן ציטט ה"סאן" מקור המקורב לשחקן, שאמר כי האחרון היה מודע במשך כמה שנים למצבו הרפואי.

"עורכי הדין שלו נערכים למצב שבו יתקבלו תביעות", הוסיף המקור. "אם זה נכון, והוא קיים יחסי מין לא-מוגנים עם נשים בידיעה שהוא נושא את הנגיף - אז זה מעשה מגעיל וזה רק עניין של זמן עד שזה יתפרסם". גורם אחר המקורב לשחקן אמר כי "עובדה היא שהוא שיחק רולטה רוסית עם חיי הנשים הללו".

צ'רלי שין נולד בניו יורק ב-3 בספטמבר 1965 ונחשב לאחד השחקנים המרוויחים ביותר בהוליווד. הוא זכור בעיקר מתפקידו בסדרת הטלוויזיה "שני גברים וחצי". הוא פוטר על-ידי רשת CBS בשל התנהגותו הפרועה והאלימה. בעבר היה נשוי שלוש פעמים כשאחת מנשותיו הייתה השחקנית דניס ריצ'רדס. הוא אף ניהל רומן עם שחקנית הפורנו סקוטין רוס. לשין חמישה ילדים - שלוש בנות ושני בנים.