הופעה נוספת לג'רי סיינפלד בארץ: הכרטיסים להופעה הראשונה נחטפו

בתוך פחות מיממה רכשו חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על את כל הכרטיסים במכירה המוקדמת להופעתו של הקומיקאי בישראל. לאחר שגולשים רבים הביעו את זעמם, הודיעה ההפקה על הופעה נוספת - שגם הכרטיסים לה נמכרים ביממה הקרובה רק במכירה המוקדמת. כל הפרטים - בפנים

יופיע יום אחר יום. סיינפלד (רויטרס)

הקהל הישראלי התנפל על הכרטיסים לסיינפלד עוד בשלב המכירה המוקדמת: אתמול (רביעי) פורסם רשמית כי הקומיקאי ג'רי סיינפלד יופיע בישראל ב-19 בדצמבר בתל אביב. עם פתיחת המכירה המוקדמת, לחברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על בלבד, הכרטיסים נחטפו תוך שעות ספורות. היום הודיעה ההפקה כי סיינפלד יופיע שוב ביום שלמחרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גולשים רבים זעמו בדף הפייסבוק של חברת הכרטיסים "לאן" על כך שכל הכרטיסים להופעה אזלו עוד לפני תחילת המכירה להקהל הרחב - שתתחיל רק מחר (שישי) בשעה 10:00. כעת הוכרזה הופעה נוספת, וגם הכרטיסים אליה עדיין נמכרים במכירה המוקדמת לחברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על ומחזיקי כרטיס אשראי FLY CARD בלבד.

עם תחילת המכירה לקהל הרחב מחר, עדיין יהיו כרטיסים להופעה השנייה שתיערך ב-20 בדצמבר באולם "מנורה מבטחים" (יד אליהו) בתל אביב, אך עדיין לא ידוע כמה כרטיסים יישארו לאור הביקוש הרב במכירה המוקדמת.

ליאור טנר, מנכ"ל מועדון הנוסע המתמיד וכרטיס האשראי FLY CARD, אמר כי "בזכות המכירה המוקדמת יוכלו חברי מועדון הנוסע המתמיד ומחזיקי כרטיס האשראי FLY CARD להבטיח לעצמם את המקומות הטובים ביותר בהיכל".

מחירי הכרטיסים ינועו מ-250 שקלים לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל 950 שקלים. חבילת VIP להופעה תעלה 1,250 שקלים ותכלול חניה חינם וקבלת פנים עם בר אלכוהול ושתייה קלה וחמה.