"לא התכוונו לפגוע באף אישה"

בריאיון ל"תכנית חיסכון" מגיבים לראשונה עומר אדם ומשה פרץ לסערה שהתעוררה בעקבות האמירות השוביניסטיות שיוחסו להם. "אני הגבר הכי גבר שיש בעולם ויודע מה זה לכבד אישה ולפרגן לה", אומר פרץ. צפו

שלושה ימים לפני המופע המשותף הראשון של עומר אדם ומשה פרץ, הסכימו השניים סוף סוף לדבר ולהסביר את האמירות השוביניסטיות שהופיעו בריאיון שנערך עמם בעיתון "ישראל היום" לפני כחודש. בריאיון ל"תכנית חיסכון" הבהיר פרץ: "לא התכוונו לפגוע באף אישה, באף מעמד של אישה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני יכול לומר לך שאני הכי ג'נטלמן והכי מכבד אישה", הוסיף פרץ. "אני הבעל הכי טוב בעולם ואני הגבר הכי גבר שיש בעולם, יותר מכל החברים שלי, ואני יודע מה זה להיות גבר שמכבד אישה ולפרגן לה".

כשפרץ נשאל בנוגע להתבטאות שלו - "הילדה הולכת קודם כל לאמא, צריך לשמור על הסדר הזה" - הוא מנסה להתנער. "יש טעות, קודם כל הילדה הולכת לאבא, מתה על אבא שלה, יש לה את האבא הכי טוב בעולם. יש לה את האבא שמקלח אותה, שעושה הכל בשביל שיהיה לה כיף".

האמירות לא השפיעו על מכירות הכרטיסים

עומר אדם מצידו דווקא לא חוזר בו מדבריו ("זאת אחת הבעיות בדור של היום, שנשים וגברים מתחילים להתבלבל במקומות"). כשנשאל מה חשבה אמו כשקראה את הריאיון, הבהיר: "אמא שלי יודעת מי זה הילד שלה והיא יודעת איך אני ומה הדעות שלי בנושא הזה. היא אישה שכל החיים עובדת, כל החיים היא במשרד החינוך, היא למדה, יש לה שני תארים".

"אשתי אשת קריירה, למדה הרבה שנים", מוסיף פרץ. "כל הדברים שכתובים לא נכונים, יצאו מהקשרם. אז אמרתי שיצא לי להחליף רק פיפי, היא לא רשמה שקילחתי אותה, היא לא רשמה את כל הדברים הטובים שעשיתי".

למרות הסערה שעורר הריאיון, נראה שהאמירות השוביניסטיות לא ממש השפיעו על מכירת הכרטיסים למופע. המופע המשותף, כך טוענים המפיקים, הוא אחד מהמושקעים והיקרים שנעשו בארץ. עלותו מתקרבת ל-4 מיליון שקלים ואם, כפי שמסתמן כעת, כל הכרטיסים יימכרו, הרי שמדובר בהכנסה משוערת של כ-10 מיליון שקלים.

מ"ישראל היום" נמסר בתגובה: "הריאיון עם פרץ ואדם הוקלט במלואו. כל הציטוטים בכתבה מדויקיםמ ואנו עומדים מאחוריהם. צר לנו שבמקום להתמקד בתוכן הדברים, בוחרים הזמרים הנכבדים להכפיש את השליח".