להקת קפה שחור חזק תופיע עם כריס בראון

הזמר האמריקני צפה בכתבתו של דני קושמרו ב"אולפן שישי" שעסקה במחאת העדה האתיופית, וביקש להופיע עם הלהקה שהופיעה בה ושנגעה לליבו. "זה כבוד גדול להופיע עם הזמר האמריקני המצליח", אמר אחד מחברי הלהקה

פרסום ראשון: הזמר האמריקני כריס בראון יופיע יחד עם הלהקה "קפה שחור חזק". בשבוע הבא ינחת בראון בישראל לקראת ההופעה בראשון לציון. הזמר בחר בלהקה לאחר שאחד ממפיקיו צפה בכתבה של "אולפן שישי" על מחאת העדה האתיופית. הפרטים המלאים על ההופעה - הערב בתכנית שש עם עודד בן עמי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ראיתי את הלהקה בכתבה ואני מאמין שכריס בראון ישמח מאוד להזמין אותם להופיע אצלו", אמר המפיק. "נוצר קשר בין כריס בראון למפיקים והוא ביקש לדעת הכל על הלהקה". גורם המעורה בהפקה הוסיף כי "מה שנגע ללבו היה המעורבות של העדה, המחאות האחרונות ובעיקר הלהקה הזו שראה בכתבה. ברגע שהוא ראה את זה הוא בחר בהם אישית".

"אני מאוד מתרגש, זה כבוד גדול להופיע עם הזמר האמריקני המצליח", אמר אילק סהלו, אחד מחברי הלהקה. "אין יותר שמחים מאיתנו ואנחנו נעשה את הדבר הכי טוב שאנחנו יודעים - מוזיקה".

להקת ההיפ הופ הישראלית קפה שחור חזק מורכבת מהצמד אורי אלמו, בן 23 ואילק סהלו, 25. יחד איתם מנגן די ג'יי מושיק. אלמו וסהלו, בני דודים מהעיר נתניה, כותבים ומלחינים יחד את כל השירים שלהם. הם שרים על נשמה, תקווה, זעקה, צעקה, אמונה, כאב, שמחה והרבה אופטימיות. קפה שחור חזק הוקמה במטרה לעשות מוסיקה ובעזרתה לשנות, להשפיע, להשמיע קול ולהוכיח כי למוסיקה אין צבע, אין עדות, אין גזענות, אין גבולות ואין מחסומים.

הופעה משותפת (רויטרס)

לפני הפריצה, עבד הצמד כתשע שנים על כתיבה, עיצוב הסגנון והאג'נדה ובניית קרקע מוזיקלית מגוונת. לפני כשנתיים, באפריל 2013 הוציא הצמד סינגל ראשון לאוויר העולם, שנקרא "רק לעלות", כשם האלבום שיצא מאוחר יותר. לפני כשלושה חודשים הוציאו הצמד את הסינגל "יהיה בסדר", שכבש את כל תחנות הרדיו ולא עוזב את המקומות הראשונים של כל המצעדים.