כששלמה ארצי פגש את הנסיך הקטן

אחרי שהופיע כמעט על על במה אפשרית ברחבי הארץ, הזמר ידובב את דמות הטייס בסרט אנימציה חדש, המבוסס על ספר הילדים הנערץ שיצא לאור בשנות ה-40. זוהי הפעם הראשונה בה ארצי מדובב דמות מצוירת. הסרט צפוי להגיע לבתי הקולנוע במהלך החודש הבא

72 שנים אחרי שכבש את לבם של מבוגרים וילדים כאחד, סיפורו הקלאסי והאהוב של אנטואן דה סנט אכזופרי, "הנסיך הקטן", מגיע אל הקולנוע בעיבוד אנימציה חדשני ומקורי, המשלב אנימציה ממוחשבת ואיורים ידניים מקוריים של אכזופרי. את דמותו של הטייס שפוגש בנסיך הקטן ידובב הזמר שלמה ארצי. אחרי עשרות שנים על בהן הוא מופיע על במות ברחבי הארץ, תהיה זו הפעם הראשונה בה ארצי מדובב דמות קולנועית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסרט, בבימויו של מארק אוסבורן ("קונג פו פנדה"), יעלה לאקרנים בתחילת אוגוסט ויוקרן בישראל בבתי הקולנוע "לב". "אין אדם מתאים ממנו", אומר גיא שני, מנכ"ל קולנוע "לב". "שיתוף הפעולה עם ארצי יעורר לחיים את הקול והנשמה של 'הנסיך הקטן' בקלאסיקה של סנט אכזופרי שזוכה לעיבוד קולנועי מרהיב ומרגש".

את קולו של הטייס בגרסה האנגלית מדובב השחקן ג'ף ברידג'ס ("ביג ליבובסקי"). הסרט יעלה לאקרנים בישראל ב- 6.8 בבתי הקולנוע של לב וברחבי הארץ.

כריכת "הנסיך הקטן" בגרסה העברית (חדשות 2)

מאז שיצא לאור ב-1943, "הנסיך הקטן" הפך לאחד הספרים הפופולריים ביותר בעולם עם מכירות של מעל ל-140 מיליון עותקים, כשבכל שנה נמכרים שני מיליון עותקים נוספים. הספר תורגם ליותר מ-250 שפות. הסיפור המרגש זכה לאינספור עיבודים ואזכורים הכוללים מופעי בלט, אופרות, מחזות, סרטי טלוויזיה וקולנוע.