גברי בנאי: מירי רגב מתעקשת להוכיח שצדקתי

השחקן הוותיק מגיב לראשונה מאז שכינה את שרת התרבות והספורט "בהמה" וחולל סערה בעולם התרבות. "זו הייתה אמירה מיותרת", טען, אך המשיך לעקוץ: "אני לא מתגעגע"

"מה שאמרתי היה מיותר, אבל אני לא יכול לומר מעבר לזה". כך הגיב לראשונה השחקן גברי בנאי, לאחר שחולל סערה כשכינה את שרת התרבות והספורט מירי רגב "בהמה" עם כניסתה לתפקיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשישה שבועות לאחר התקרית, בנאי ממשיך בניסיונותיו להימנע מהסתבכות נוספת. "גזרתי על עצמי שתיקה", הוא מסביר. כנשאל מה הפשר לכך טען בנאי כי הוא מודע לכך שאמירות מהסוג הזה אינן מאפיינות אותו. "קודם כל, זה לא מתאים לי להגיד את מה שאמרתי", נימק. "אבל אמרתי את מה שאמרתי, והיא גם מתעקשת להוכיח שצדקתי. מהרגע הראשון הצטערתי על מה שאמרתי, אבל זה נאמר".

השרה רגב הגיבה במתינות לדבריו של גברי, אולם בדבריה בריאיון במגזין "את" ונחשפו בחדשות 2 פתחה את סגור ליבה וטענה: "אני לא אגיד לך שלא רציתי להיכנס בגברי, אבל קיבלתי החלטה שברגע שאני בתפקיד של אחראית עליהם, לא אשחק את המשחק שלהם".

"לא התגעגעתי"

בימים שלאחר הסערה ששררה בעולם התרבות, גברי מתכונן יחד עם בנו, המוזיקאי בועז בנאי לערב מחווה לזכרו של הבמאי אסי דיין שיתקיים ביום חמישי במועדון הבארבי בתל אביב.

רגב מצדה, אמרה שהיא תשמח לפגוש את בנאי במשרדה על אף הדברים שנאמרו. אולם בנאי עצמו הבהיר כי הזמנה מהשרה - הוא טרם קיבל. "היא הזמינה 70 איש ולא אותי", טען בנאי. "אבל הכל בסדר. זה לא שאני מתגעגע. אני לא מתגעגע". השרה רגב אמרה בתגובה לדברים: "גברי בנאי ממשיך לגשש את מילותיו באפילה".