האמרגן שתובע מיליונים מפאר טסי

אמרגנו לשעבר של הזמר ששבר שיאי השמעה, רוצה חלק בהצלחה ותובע ממנו שני מיליון שקלים. "אני גיליתי אותו", טוען האמרגן הרצל משה, "אחרי ההצלחה הוא שכח אותי". מטעם הזמר נמסר: טרם קיבלנו את כתב התביעה

הצלחתו המסחררת של הזמר פאר טסי הגיעה רובה ככולה בזכות הלהיט "דרך השלום", שעדיין מתנגן בכל מקום, אך תביעה שהוגשה הבוקר (שלישי) לבית משפט השלום בתל אביב מגוללת את טענותיו של האמרגן הרצל משה, שלדבריו יש לו חלק מרכזי בהצלחתו של הזמר הצעיר. במסגרת התביעה שהוגשה תובע משה מטסי ומאמרגנו הנוכחי כשני מיליון שקלים פיצויים, לאחר שלטענתו הזמר התנער ממנו בשנים האחרונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משה מספר כי הכיר את טסי במועדונים קטנים. לדבריו הוא הבין את הפוטנציאל שיש בזמר ולמעשה הוא זה שגילה אותו. "הייתי כמו אבא שלו וכמו אחיו הגדול", מציין האמרגן. "הוא אמר לי: 'אני אתן לך את החיים שלי, אף אחד בחיים לא האמין בי כמוך'. לפני שגיליתי אותו אף אחד לא ידע מי הוא. מי שהכיר אותו זה רק בשכונה שלו".

משה, שעבד בעבר עם הזמרים דודו אהרון, מושיק עפיה ומשה פרץ, טען בכתב התביעה כי רגע לפני הפריצה הגדולה של טסי הוא התנתק ממנו. "משה ביצע את סידוריו של טסי הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית והכל ברכבו הפרטי ועל חשבונו, לרבות ארגון הופעות, פגישות והקלטות", נכתב בתביעה.

חש מרומה. משה (חדשות 2)

טסי: "זאת הזיה"

"משה מימן לטסי לימודי פיתוח קול", צוין בכתב התביעה. "בנוסף ביצע שיחות טלפון רבות בעניינו של הזמר שהגיעו לעשרות אלפי שקלים במשך תקופת עבודתם המשותפת". בין היתר נטען כי משה העביר לטסי כספים במזומן ומימן מתנות עבור חבריו, דודו אהרון ומושיק עפיה.

לדברי משה, מקורביו של הזמר ניסו לשכנע אותו לא להגיש את התביעה והציעו לו פיצויים "מעליבים" כדבריו. כעת ייפגשו השניים שהיו חברים טובים בעבר ייפגשו לבירור המחלוקת בבית המשפט. "אני אוכל הטרדות והזיות והכפשות ומה לא", סיפר טסי לחדשות 2 בתגובה לתביעה. "זאת הזיה".

ממשרד יחסי הציבור שמייצג את פאר טסי נמסר בתגובה כי טרם קיבלו לידיהם את כתב התביעה. "לכשיתקבל, נלמד אותו ונגיב בהתאם", אמרו מטעמו של הזמר המצליח.