"וואן ריפבליק" הפתיעו את החיילים

חברי הלהקה, שממשיכים לטייל בארץ הקודש, החליטו להפתיע את חיילי סוללת כיפת ברזל באשקלון והגיעו לביקור. החיילים התרגשו לפגוש את המוזיקאים המצליחים פנים אל פנים ואילו חברי הלהקה התרגשו לגלות את גילם הצעיר של לובשי המדים: "אנחנו מרגישים הכי בטוחים בעולם"

חברי הלהקה וחיילי הסוללה, הבוקר (חיל האוויר)

יש אמנים מחו"ל שנענים לקריאות החרם על ישראל וכאלה שמגיעים ישירות להופעתם בארץ, אבל חברי להקת "וואן ריפבליק", שיופיעו מחר בפארק הירקון, מנצלים את שהותם כאן לביקור וטיולים ברחבי הארץ. הבוקר (רביעי) הם הפתיעו את חיילי סוללת כיפת ברזל באשקלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כאן בישראל אנחנו מרגישים הכי בטוחים בעולם", אמרו חברי הלהקה לחיילים שהתרגשו מאוד מהמפגש פנים אל פנים עם הלהקה המפורסמת. רק כששוחחו עמם זה גילו חברי ההרכב את גילם הצעיר של החיילים והופתעו מאוד.

הלהקה, שהנפיקה בשנים האחרונות כמה מהלהיטים הגדולים בעולם, תופיע מחר מול כ-20 אלף מעריצים ישראלים בפארק הירקון. "הקהל הישראלי יקבל להקה מאוד מיוזעת, כי עומד להיות חם", הבטיח סולן הלהקה ריאן טדר בשיחה עם כתבנו יונתן ריגר.

טדר התייחס גם ללחץ הפרו-פלסטיני שהופעל על הלהקה בניסיון למנוע את הופעתה בישראל. "הופעל לחץ ברשתות החברתיות באינטרנט, ראינו הרבה ציוצים, 'חרם על ישראל', הרבה מהסוג הזה", סיפר טדר. "אנחנו יודעים שיש לנו מעריצים פלסטינים, והעובדה שאנחנו מופיעים כאן לא אומרת שאנחנו ממעיטים בערכם. אנחנו אוהבים גם את המעריצים הפלסטינים שלנו".