צפו: הבקסטריט בויז בהופעה בישראל

אלפי מעריצים נהרו לאמפיפארק רעננה, בהופעה הראשונה מתוך שלוש של להקת הבנים האמריקנית. ניק, בריאן, האווי, איי. ג'יי וקווין פנו לבנות שבקהל: "Ladies, you look good tonight". צפו בקטע מהשיר שפתח את הערב

הבקסטריט בויז בישראל: להקת הבנים האמריקנית עלתה הערב (שלישי) להופעה הראשונה מתוך שלוש באמפיפארק רעננה, לקול שאגותיהם של אלפי המעריצים. המופע נפתח עם השיר The Call (מתוך האלבום Black & Blue). החמישה, ניק קרטר, בריאן ליטרל, האווי דורו, איי. ג'יי. מקלין וקווין ריצ'רדסון, פנו לבנות שבקהל: "Ladies, you look good tonight".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"חזרנו קולקטיבית לגיל 12", אמרה אחת המעריצות שהגיעה להופעה הנוסטלגית. "הם סיפרו כמה הם אוהבים את ישראל. שמעתי שלקווין יש היום שני ילדים, אבל אני עדיין חולמת שהוא יהיה בעלי".

המופע כולל את מיטב הלהיטים שהוציאה לאורך השנים, ובהם I want it that way, Larger than life, Show me the meaning of being lonely  ו-Everybody - שנחשב ללהיטה הגדול ביותר.

הלהקה הוקמה בפלורידה, ארצות הברית, בשנת 1993 על ידי היזם לו פרלמן. במרוצת השנים היא הוציאה כ-10 אלבומים ורוב השירים הפכו ללהיטי ענק - שחלקם מושמעים עד היום בתחנות הרדיו ברחבי העולם.

ב-7 במאי בשנה שעברה הודיעו חברי הלהקה כי הם צפויים להגיע להופעה בישראל. בשל הביקוש הרב לכרטיסים נקבע מופע נוסף בארץ - יום לאחר מכן. אלא שגם אז התרחשה התנפלות על הקופות והלהקה הודיעה על הופעה שלישית. בשל יציאת צה"ל למבצע "צוק איתן" ביולי 2014, הודיעו המפיקים על ביטול ההופעות וקביעת תאריך אחר.