הפוליטיקה חוזרת לאופנה

אחרי שכבר השתתפה בקמפיין בטלוויזיה הקורא לציבור להצביע ולהשפיע ביום הבחירות, היא עשתה זאת גם על המסלול. בסיומה של תצוגת אופנה שנערכה אתמול עלו לבמה עשרות דוגמנים כשהם אוחזים בשלטים שעליהם כתוב "GO VOTE". "זה קריטי מאד שאנשים ייצאו להצביע - בסופו של דבר זה העתיד שלנו", אמרה רפאלי

מערכת הבחירות לכנסת ה-20 מקבלת חיזוק לא צפוי - דווקא מעולם האופנה. בסיומה של תצוגת אופנה שנערכה אתמול (שני) עלו עשרות דוגמנים למסלול ובראשם בר רפאלי, כשהם מחזיקים שלטים עם הכיתוב "GO VOTE" (לכו להצביע).

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה קריטי מאד בעיניי שאנשים ייצאו להצביע", הסבירה רפאלי את הצעד. "זה העתיד שלנו, זה האנשים ששולטים במדינה שלנו ואנחנו צריכים לבחור אותם".

באופן לא מפתיע, לשאלה איזה פתק תשלשל מחר בקלפי העדיפה רפאלי שלא לענות. "אני דוגמנית של מותגים, אנשים ושל חברות ואני צריכה להישאר נייטרלית באיזשהו אופן", אמרה.

יכול להיות שהחלטה של רפאלי להימנע מהבעת תמיכה פומבית במועמדת או מועמדת נובעת מהפעם האחרונה שבה נקטה עמדה פוליטית באופן פומבי ועוררה סערה.

במהלך מבצע "עמוד ענן" ב-2012 צייצה רפאלי בחשבון הטוויטר שלה: "מתפללת לשלום האזרחים בשני הצדדים וליום שנחיה בשלום". הציוץ הקים עליה תגובות שליליות רבות ומאז היא משתדלת לשמור על פרופיל פוליטי נמוך.