"מגיע לממשלה הזו שרת תרבות שכזו"

שרת התרבות החדשה מירי רגב עתידה מתוקף תפקידה לקבל את האחריות על עולם התאטרון, הספרות והמוסיקה בישראל, אך נראה שישנם שחקנים וסופרים שאינם מרוצים מהמינוי. "מירי רגב שרת התרבות זה כמו שג'ק המרטש יהיה הממונה על מעמד האשה", כתבה הקומיקאית אודיה קורן

לא כולם מרוצים מהמינוי. ח"כ רגב (פלאש 90 , מרים אלסטר)

בעקבות הודעתו של ראש הממשלה נתניהו על מינויה של ח"כ מירי רגב לשרת התרבות והספורט, אמני ישראל מתקשים להתרגל לרעיון. הזמרת אחינועם ניני הגיבה: "תגידו זה אמיתי? במקרה זה אני מציעה את עצמי לתפקיד שרה מיוחדת לענייני עידוד ההתיישבות בהתנחלויות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזמר אביב גפן כתב בחשבון הטוויטר שלו: "אחרי המינויים של מירי רגב לשרת התרבות ודני דנון לשר המדע והחלל רק חסר שימנו את בנצי גופשטיין מ'להבה' לשר לענייני שלום אזורי".

הקומיקאית והשחקנית אודיה קורן כתבה בהומור בדף הפייסבוק שלה כי "מירי רגב שרת התרבות זה כמו שג'ק המרטש יהיה הממונה על מעמד האשה".

"שרת תרבות ראויה לממשלה בה היא נמצאת". י (פלאש 90, משה שי)

גם העיתונאי וחבר הכנסת לשעבר יוסי שריד הגיב בחריפות למינוי ואמר כי לדעתו מדובר בשרת תרבות הראויה לממשלה המוקמת: "כבר לפני שבועיים כתבתי שאין ספק שהאנשים הנכונים נשלחים לתפקידים שהולמים אותם, ואני רואה שהתשבץ הולך ומתמלא לתפארת".

השחקן משה איבגי הגיב דווקא באיפוק ואמר כי הוא מאחל לרגב הצלחה. "אני מקווה שתעשה את תפקידה למען האמנות, ושתבין את המשמעות של התפקיד", ציין. "הדבר העיקרי זה לתמוך באומנים ולהילחם למענם ולא לקבוע אג'נדה ואני מקווה שהיא תעשה את זה. מאחל לה בהצלחה בתפקידה לטובתנו".