חרם? הופעתה של לורן היל בסכנה

אחרי רובי וויליאמס, גם הזמרת האמריקנית הייתה אמורה להגיע השבוע להופעה בישראל. כעת מדווחים מפיקי המופע כי ייתכן שהיא תבטל את הגעתה בשל לחץ שמפעילים עליה גורמים להחרים את ישראל

תגיע לישראל? היל (רויטרס)

האם הופעתה של לורן היל בסכנה? מפיקיה של הזמרת האמריקנית הודיעו היום (ראשון) כי קיים חשש לקיום המופע, זאת לאחר שקיבלו מסרים על רצונה של היל לבטל את ביקורה בישראל. על פי הדיווחים, הופעלו על היל האמורה להופיע בראשון לציון ביום חמישי הקרוב, לחצים מגורמים שונים להחרים את ישראל ולבטל את ההופעה המתוכננת "בשל הכיבוש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ארגון פלסטיני הקורא לאמנים שונים להחרים את ישראל, שיגר מכתב לזמרת בה נכתב: "אנו מודאגים לשמוע כי את מתוכננת להופיע בראשון לציון, זאת למרות מדיניות האפרטהייד של ישראל ודיכוי העם הפלסטיני". עוד נכתב כי להופיע בישראל היום, שקול להופעה בדרום אפריקה בזמן שלטון האפרטהייד במדינה. מפיקי המופע בישראל הודיעו כי הם עושים מאמצים רבים בכל דרך אפשרית על מנת שניתן יהיה לקיים את ההופעה.

ב-1998 הוציאה היל את האלבום "The Miseducation of Lauryn Hill" וקטפה חמישה פרסי גראמי, ביניהם את פרס אלבום השנה, פריצת השנה, ואלבום האר'נ'בי של השנה. אם תגיע היל לארץ, זו לא תהיה הפעם הראשונה - לפני שמונה שנים הופיעה הזמרת בישראל.