הכירו את ההורים שיעשו הכל כדי שהילדים יהיו מפורסמים

כל ההורים רוצים שהילדים שלהם יצליחו, אבל יש כאלו שרוצים יותר. יש כאלה שיש להם משימה - לדחוף את הילד ולהשקיע בו, עד שיהיה מפורסם. הם משקיעים הרבה כדי לקדם את הקריירה של הילדים ולהגשים את החלום - רק שלא תמיד ברור של מי

בשנים האחרונות סלב נהיה מקצוע בפני עצמו, ולפעמים אפשר להתפרנס ממנו בלי לעשות שום דבר אחר, חוץ להיות מפורסמים. מנקודת מבט של ילד אלה נראים חיים מושלמים - משהו לשאוף אליו - והורים רבים מייעדים לילדים שלהם קריירה כזאת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אבל לא רק הסלבס עובדים קשה, גם להיות הורים של מפורסמים נהיה מקצוע, קשה אבל מתגמל. "אי אפשר לקחת את ההצלחה של בר רפאלי ולבודד אותה מאמא שלה, וזה סוד הקסם שלה", מסבירה המלהקת אמירה בוזגלו.

היום כל ילדה רוצה להיות בר וכל ילדה רוצה להיות אמא שלה. רינת קליין וטליה ענבר עשו סדרה על ההורים ה"פושרים" - אלה שהילד שלהם או לא רק בבת עינם, אלא גם הקריירה שלהם. אלה שהחלומות שהיו להם פעם עוד יתגשמו - רק דרך הילדים. הסדרה "פושר'ז" תעלה בחודש דצמבר בערוץ "הוט בידור ישראלי".

העניין עם הורים וילדים הוא שאין הורה שלא בטוח שהילד שלו הוא הכי כשרוני ויפה בעולם. אנחנו מתוכנתים גנטית לעשות את הטעות הזאת. ומצד שני יש דברים יותר גרועים שמאחורי הורה שדוחף יותר מדי. מי יודע כמה ילדים מוכשרים מתבזבזים מול הפלייסטיישן בגלל שההורים עסוקים יותר מידי בהישרדות היומיומית או בעצמם, ולא יכולים לטפח את היכולות היוצאות דופן של הילדים שלהם.