בר רפאלי, אחת על אחת: "אני לא רוצה להיות בת 30"

מי שמדגמנת מאז שהייתה בחיתולים, כבר הגיעה לגיל 29. בריאיון לחדשות 2 מספרת הדוגמנית המצליחה על ההצלחה בקריירה ועל המחיר שזה גובה ממנה, על המשא ומתן העסקי מאחורי הקלעים של קמפיינים וגם על איך זה שכל ריב עם החבר מגיע למחרת לעיתון?

אחת על אחת, עם דוגמנית העל: בריאיון מיוחד לחדשות 2, מספרת הסופר-מודל הישראלית בר רפאלי על ההצלחה, על היחסים עם בן הזוג, על החשש מהעתיד - וגם מהגיל, בעודה הולכת ומתקרבת לגיל 30.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בכל פעם שאני נכנסת לבית קפה", אומרת רפאלי. "יש לי מיד סדרה של דברים בראש שאני צריכה לבדוק. אני בן אדם פרטי, ולכל מקום שאני הולכת ננעצים בי מבטים. יש אנשים שהחלום שלהם להיות מפורסם, החלום שלי היה להיות דוגמנית - אבל לא לשם חתרתי. לא הבנתי שזה הולך אחד עם השני. כשהתחלתי לא היה אינטרנט ולא עיתונות כמו היום", היא אומרת.

בר רפאלי חזקה מאוד בכל מה שקשור למדיה החברתית, והיא לא חוסכת בתמונות שהיא מעלה לרשתות השונות. "השיתוף של החיים שלי ברשת מאוד מקל עלי, אני מרגישה את ההבדל בין מה שאני משתפת לבין מה קורה כשאני לא משתפת, אז צמאים לראות אותי והפפראצי מחכה לי בכל מקום. כמו שאנשים הולכים לסרט כדי לחוות קצת חיים של אנשים אחרים, כך גם אינסטגרם. כשאני בוכה אני לא אצלם את עצמי מול המראה", היא מסבירה מה תשתף ומה לא.

היעד הבא של רפאלי: מדוגמנות - לעסקים

"במהלך 14 שנים בתעשייה חוויתי כמה רגעים קשים, כמו שהיה לי בקיץ עם התמונה של מיק ג'אגר. למדתי לקחת דברים בפרופורציה, לא התיימרתי להיות שיא השלמות, יש לי חיים נהדרים אבל לא מושלמים, רק שהבעיות שלי מאוד מתוקשרות, למדתי לא לייחס לזה חשיבות".

על בן הזוג היא אומרת: "אני מאוד אוהבת את העובדה שההורים שלי נשואים ולא חבר וחברה, אני מודרנית אבל אישה שאוהבת לבשל בבית. תמיד רציתי להיות למשל אימא צעירה".

בגיל 29, היא די מבוגרת במונחי עולם הדוגמנות - והיא מגששת את דרכה לעסקים. "כסף זה דבר נוח, אני מאוד שמחה שיש לי. הוא מסיר דאגה, ויש לי מספיק. עוד כסף זו אינה המטרה. עדיין, את המשא ומתן של הקמפיינים אימא מנהלת. אני נורא לא רוצה להיות בת 30 כי זה לא מסתדר לי, אף אחד לא רוצה לעזוב את שנות ה-20. אני חושבת שהיום שזה ייגמר מבחינתי, הדוגמנות, ייגמר מבחירה, ולכן קל לי עם זה. אני אעבוד גם אחרי שיהיה לי ילד ראשון, אני לא רואה סיבה להפסיק לעבוד, כי אני מאוד נהנית מהעבודה שלי".