בחודש הבא: מיטב האמנים ישירו אריק איינשטיין

מיטב מאנשי ישראל ישתתפו במופע הוקרה מיוחד בשם "זו אותה האהבה" לזמר אריק איינשטיין ז"ל שהלך לעולמו בשנה שעברה. מחיר הכרטיס יעמוד על 270 שקלים, ותושבי עוטף עזה יזכו ל-50% הנחה. במקביל, היום ייצא לאור לראשונה שיר של איינשטיין שהוקלט לפני כעשור

אריק איינשטיין ז"ל, ארכיון (חדשות 2)

"זו אותה האהבה", זהו שמו של מופע מיוחד שייערך ב-7 באוקטובר בפארק הירקון בתל אביב, כהוקרה לזמר אריק איינשטיין ז"ל שהלך לעולמו בחודש נובמבר האחרון. ההופעה צפויה לאגד את מיטב אמני ישראל, לערב שיתקיים בברכת משפחתו הקרובה של איינשטיין. מחיר הכניסה להופעת הענק, עומד על לא פחות מ-270 שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין היתר ייקחו חלק במופע כמה מהאמנים האהובים והמוכרים ביותר בישראל - שלום חנוך, יהודית רביץ, יוני רכטר, יצחק קלפטר, דני רובס, מיקי גבריאלוב, קורין אלאל, ריטה, שלומי שבת, שם טוב לוי, קובי אפללו, אברהם טל להקת משינה ועוד רבים וטובים. שלושה שמות בולטים שלא נכללים ברשימה והיעדרותם עלולה לגרום לאכזבה בקהל, הם שלמה ארצי, יהודה פוליקר ואביב גפן.

המחיר המלא של המופע, שנערך בחסות סלקום עומד על 270 שקלים. מנויי החברה יוכלו לרכוש את הכרטיסים ב-50% הנחה. גם תושבי עוטף עזה יוכלו לרכוש כרטיס במחיר המוזל, גם אם אינם מנויים לשירותי חברת הסלולר.

"אריק לא איתנו יותר, אבל יש לנו את המורשת השלמה של שיריו, רוחו והעולם שהוא השאיר אחריו", אמר היום המפיק האומנותי של המופע, קובי בן עטר. "באישורה המלא של סימה רעייתו וילדיו אמיר ודינה, לקחתי תחת אחריותי את ניהולו האמנותי של ערב ההוקרה לאריק איינשטיין. ערב חד פעמי של פעם בחיים".

במקביל לפרסום פרטי המופע, יוצא היום לאור לראשונה שיר שהקליט איינשטיין לפני כעשור. מדובר בשיר "לפעמים", שכתב מיכה שטרית והלחין ארקדי דוכין, שבוצע במקור על ידי רון שובל. השיר התגלה רק לאחרונה, ואפילו בני משפחתו של איינשטיין לא ידעו על קיומו.