כיצד כבש אושרי כהן את המסך הגדול לצד מגרש הכדורגל?

אושרי כהן התחיל את הקריירה שלו כבר בגיל 4 ומאז הוא עשה כמעט הכל: דרמות, טלנובלות, ריאליטי, תיאטרון, ובגיל 23 הגיע לטקס האוסקר עם "בופור". עכשיו הוא רוצה לשיר ומוציא אלבום משלו ואם זה לא מספיק יש לו גם תפקיד חדש בסרט שבו הוא מגשים חלום - לשחק כדורגל

אם יש דבר שאושרי כהן תמיד ידע, זה שהוא רוצה להיות שחקן. אך יחד עם זאת, הוא מעולם לא ידע באיזה מגרש לבחור. עכשיו, כשהשתתף בסרט "שושנה חלוץ מרכזי" הגיעה ההזדמנות לשלב בין השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרט החדש, הוא מגלם כדורגלן בקבוצה הדמיונית "בני ירושלים". הקשר לכדורגל לעומת זאת, החל כבר מוקדם יותר. "גדלתי בלוד, לוד אנג'לס, רציתי לשחק כדורגל, אבל מתישהו בגיל 16 הייתי צריך לבחור בין הכדורגל לתיאטרון", סיפר כהן. "הייתי צריך להתכונן להצגות וגם להתאמן על המגרש. בסוף החלטתי לוותר על הכדורגל. בבית הספר אף אחד לא ידע על זה, פחדתי שידעו שאני מעדיף ללכת לתאטרון במקום לשחק כדורגל", הסביר.

הוא ידוע כשחקן שלא אומר לא. עד כה הוא שיחק בטלנובלות, בסרטים, בהצגות, בתכניות ריאליטי ואפילו בפסטיגל. אבל, אחרי שכבש את הפסטיבלים הגדולים לאחר ששיחק ב"בופור" עטור השבחים - נותר דבר אחד שממנו נמנע עד היום: לשחק בתפקיד של הומוסקסואל. אלא שבסרטו החדש, כהן, שלאחרונה גם פונה לתחומים אחרים בחייו, התנסה גם באתגר הזה.