אביב גפן בפייסבוק: "רוצים שינוי? תצביעו"

הזמר המזוהה עם מחנה השמאל פרסם בעמוד הפייסבוק שלו קריאה למעריציו תחת הכותרת "תרדמת ההפחדה (או כמה מילים לבוחר)". גפן תקף חברי כנסת מהימין, מנה את כישלונות הממשלה לדעתו וקרא לאמנים נוספים להשמיע את קולם לקראת הבחירות ב-17 במרס

(אביר סולטן /Flash 90)

ארבעה ימים בלבד נותרו עד לבחירות לכנסת ה-20 ולא רק הפוליטיקאים פוצחים במאמץ אחרון לשכנע את המצביעים. בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו קורא הזמר לאמנים להשמיע את קולם ולציבור לצאת ולהצביע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחת הכותרת "תרדמת ההפחדה (או כמה מילים לבוחר)" תקף גפן חברי כנסת מהימין בטענה כי הם "משמיעים טקסטים משיחיים בעברית ירודה". "זו לגמרי הבעיה שלנו, אנחנו בחרנו אותם בהליך דמוקרטי - דנון, אקוניס, רגב, סטרוק וההייטקיסט הזה שקורא לי אחי", כתב.

הפוסט בעמוד הפייסבוק של גפן

"יכול להיות שבנימין נתניהו הוא אדם חביב ומעולם לא נפגשנו אישית, אבל יש עובדות ורק על סמך עובדות אני שופט", הוסיף גפן וציין: "הפסדנו בצוק איתן, התהליך המדיני משותק, אירופה ואמריקה מתרחקות מאיתנו. רוב חבריי ה'אמנים' מימין ומשמאל לא מוציאים מילה. חלילה שלא יאמרו את דעתם מחשש שלא יוזמנו להופיע בפני ועדי עובדים".

לא מדובר בהתבטאות הראשונה של גפן במערכת הבחירות הנוכחית. לפני כשלושה שבועות ניצל גפן את הבמה בהופעה מול אלפי צופים בגני התערוכה למתקפה חזיתית נגד ראש הממשלה: "נתניהו מכר אתכם, צריך להעיף אותו", קרא.