לנה דל ריי דוחה את הופעתה בישראל

לאחר ניל יאנג והבקסטריט בויז, גם לנה דל ריי הודיעה כי הופעתה המתוכננת בישראל לא תיערך במועד המתוכנן בעקבות מבצע "צוק איתן". אלא שהפקת המופע מבטיחה לפרסם בקרוב פרטים אודות המועד החלופי

לנה דל ריי (רויטרס)

אכזבה למעריציה של לנה דל ריי: שרשרת ביטולי המופעים הבינלאומיים נמשכת, וכעת גם הופעתה המתוכננת של לנה דל ריי בתל אביב נדחית למועד מאוחר יותר - כך נמסר מהפקת המופע בישראל. ההופעה אמורה הייתה להיערך ב-20 באוגוסט בגני התערוכה בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

איש התקשורת רני רהב המייחצן את המופע בישראל, מסר בשם ההפקה כי "לנה מתנצלת מעומק ליבה בפני המעריצים שרכשו כרטיסים להופעה. פרטים על המועד החדש יפורסמו בימים הקרובים באינטרנט ובאמצעי התקשורת מיד עם אישורו. כוחם של הכרטיסים שנרכשו תקף למועד החדש".

המצב הביטחוני בארץ כבר אילץ אמנים רבים לבטל את הגעתם לישראל. אחת ההבטחות הגדולות של קיץ 2014, חברי להקת הבקסטריט בויז, שהיו אמורים להופיע בסוף החודש באמפיפארק רעננה - הודיעו לפני כשבועיים וחצי כי המופעים לא יתקיימו כמתוכנן ויידחו לחודשים מרס-אפריל 2015.

יגיעו באביב 2015. הבקסטריט בויז (AP)

"בצער רב, לאור המצב הביטחוני, אנו נאלצים להודיע על דחיית ההופעות של הבקסטריט בויז, זאת בשל החשש לביטחון הקהל באירוע רב משתתפים", נמסר אז מהפקת המופע. כ-25 אלף ישראלים קנו כרטיס לאחת משלוש ההופעות של להקת הבנים, שהתפרסמה בשנות ה-90.

"כל הכרטיסים לשלוש ההופעות נמכרו, הכרטיסים הקיימים מהווים כרטיסים שווי ערך להופעות החדשות בהתאמה", צוין בהודעה מטעם המפיקים. "כל לקוח שירצה לקבל החזר כספי מלא יוכל לעשות זאת".

גם הוא ביטל. ניל יאנג (רויטרס)

גם המפיק שוקי וייס הודיע בעיצומו של חודש יולי על ביטול הופעתו של זמר הרוק הקנדי ניל יאנג, שתוכננה להתקיים ב-17.7 בפארק הירקון - זאת בעקבות ירי הרקטות לעבר גוש דן במהלך ימי מבצע "צוק איתן". "בצער רב אנו נאלצים להודיע על ביטול המופע, לאור מתקפת הטילים של הימים האחרונים והחשש לביטחון הקהל באירוע רב משתתפים", נמסר בזמנו מהפקת המופע של יאנג.