עדן הראל מתחזקת: "השתנו לי החיים"

עדן הראל עלתה באחרונה לכותרות כשקיבלה הצעה מהשר נפתלי בנט להצטרף לרשימת הבית היהודי. עכשיו היא מספרת מדוע סירבה ומגלה פרטים על הבית היהודי שלה. מי שהייתה נערת MTV מרצה היום על התקרבות לעולם התורה

מרכז שמיים בתל אביב היה מלא עד אפס מקום, אך מה הפלא? עדן הראל הגיעה לדבר לראשונה על התקרבותה ליהדות. המודעות על האירוע בישרו על המעבר שלה ממאסטר שף ל"מלך העולם". היא הייתה המנחה הישראלית הראשונה ב-MTV, אבל הפעם היא באה לדבר על גל השמועות לפיהן היא ובן זוגה עודד מנשה חוזרים בתשובה. "אנחנו בהחלט לקחנו על עצמנו מצוות", אישרה הראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הכל החל כשבני הזוג חיפשו רב שיחתן אותם והתחילו באודישנים - משהו כמו "רב נולד", כפי שהציגה זאת הראל. לאחר שפגשו אינספור מועמדים, הם שמעו על הרב מרדכי שיינברגר, ביקשו שהוא יחתן אותם ובאו לפגישה עמו. "בנקודה הזאת השתנו לי החיים", שיחזרה הראל. "הסתכלתי עליו, העיניים בערו כמו אש. אמרתי שיש פנס עליו שמאיר. הרגשתי כאילו הוא רואה הכל".

מאז הם בתהליך של התחזקות. שמירת כשרות, תפילה, תפילין, מצווה אחר מצווה, אבל בקשר לשבת - עודד אמר בהתחלה לשמור רק חצי. בהתחלה הם שמרו "רק שישי", אבל כבר ארבע שנים שעדן הראל ועודד מנשה שומרים שבת באופן מלא.

עדן הראל, השבוע (חדשות 2)

בקהל הקשיבו לעדן הראל כ-200 תל אביביות מכל המגזרים, והיא הביאה עמה הפעם גם את חברותיה - כוכבת הילדים רינת גבאי, הדוגמנית לשעבר לינור אברג'יל שחזרה אף היא בתשובה וגילת בנט, אשתו של יו"ר הבית היהודי.

כזכור, השר נפתלי בנט הציע להראל להצטרף למפלגתו, אבל היא העדיפה להישאר בבית היהודי הפרטי שלה. "אני פשוט לא מתאימה לפוליטיקה", אמרה הראל. "אני רגשית מדי, אני מתחילה לדבר - אני מתחילה לבכות. צריך עור כזה חזק, אין לי".

אז זוהי עדן הראל גרסת 2015, או ליתר דיוק גרסת התשע"ה. הראל היא חלק מז'אנר שלם - בקרב הידוענים כבר לא מדברים על "חוזרים בתשובה", יותר "מתחזקים". וכעת, למי שמבקש מהראל סלפי, היא מסבירה שהיא כבר לא כוכבת.