עקב המצב הביטחוני: הופעות נדחו למועד אחר

הופעות שתוכננו להיערך הערב ובימים הקרובים בכל רחבי הארץ נדחו למועדים אחרים עקב המערכה המתנהלת בדרום וירי הרקטות על ישראל. בין האמנים שהופעותיהם נדחו: ריטה, יהודה פוליקר ורד בנד. טרם התקבלה הודעת ביטול או דחייה להופעתו של ניל יאנג בארץ המתוכננת לשבוע הבא

תופיע במועד אחר. ריטה (חדשות 2)

עונת הקיץ ידועה גם כעונת ההופעות - אלא שרבות מהן שתוכננו לימים אלה נדחו בעקבות המבצע וההסלמה בדרום: הופעות רבות, ובהן גם כאלה של אמנים מובילים, נדחו למועדים מאוחרים יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאור ההתפתחויות באזור, הוחלט לדחות את המופע של יהודה פוליקר בקיסריה שתוכנן להיום. במקום, ייערך המופע ב-11 בספטמבר. ממשרד ההפקות נמסר שהכרטיסים שנמכרו להופעה הערב יהיו תקפים למועד החדש.

בנוסף, נדחו גם המופעים הקרובים של ריטה בקיסריה ובאמפי פארק רעננה. עם זאת, הופעתה של הזמרת הערב ברמת הגולן - אזור המרוחק למדי מטווח הטילים של חמאס - תתקיים כרגיל.

ברעננה נדחה מופע הכלייזמרים השנתי שתוכנן להערב, והוא ייערך במקום בסוף הקיץ, ב-25 באוגוסט. המופע השנתי של "רד בנד", שאף הוא תוכנן להיום בהאנגר 11 בתל אביב, נדחה עקב המצב ל-30 באוגוסט.

בעוד שבוע, יום חמישי 17 ביולי, צפויה להיערך בפארק הירקון הופעתו של ניל יאנג. עשרות אלפי מעריצים שקנו כרטיסים להופעה עדיין לא יודעים מה יעלה בגורלה. עם זאת, מפיקי המופע טרם קיבלו הודעת ביטול מטעם הזמר, שכבר הופיע בעבר בישראל.