אייל גולן חוזר: "מרגיש שהכל כבר מאחוריי"

החזרות למופע המשותף של אייל גולן ושרית חדד באצטדיון בלומפילד החלו עוד בצל החקירה נגד גולן, אבל היום הדאגה העיקרית שלו היא אחרת: איך להופיע תוך כדי משחקי המונדיאל. "אנשים תמיד יגידו דברים. אייל הוא חבר שלי", חיזקה אותו חדד

שרית חדד ואייל גולן כבר השתתפו בהופעות גדולות בעבר, אבל מעולם לא פתחו קופה למופע כפול - יחד עם ניקוס ורטיס היווני - בפני קהל כל כך גדול שיגיע לאצטדיון בלומפילד, ועוד כשבמקביל מתנהלים משחקי המונדיאל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לכבוד המופע הקליטו השניים שיר חדש, "עד הסוף" שמו, וכמובן שמדובר בשיר אהבה. מופע משותף ראשון של שני זמרים כל כך מצליחים מוביל באופן טבעי למאבקי אגו. "אתה צריך לעשות ויתורים בתוך הלהקה שלך בסוג מופע כזה", אומר גולן. "אנחנו פה ביחד על הבמה ויש הרבה ויתורים, אבל אנחנו מגיעים לעמק השווה", מסכימה איתו חדד.

אולי בהשראת אצטדיון בלומפילד, גולן יחליף בקרוב את אייל ברקוביץ' כפרשן ספורט בתכנית הרדיו של אופירה אסייג. "ההבדל הקטן ביני לבין אייל ברקוביץ' זה שהוא שיחק בליגה האנגלית ואני שיחקתי במרמורק, זה הכל", הוא מתבדח.

(חדשות 2)

המופע המשותף עם חדד מגיע אחרי השנה הקשה בחייו של גולן והמחאה החריפה נגדו, שבאה בעקבות פרשת הנערות. "אני כבר מרגיש שהכל מאחוריי, גם בלי ההופעה הזאת", הוא אומר.

כשחדד נשאלת האם התלבטה, לאור הפרשה האחרונה, לפני שהצטרפה למופע, התשובה שלה חד משמעית. "אנשים תמיד יגידו דברים. אייל הוא חבר שלי", היא אומרת. "דיברנו על המופע הזה כבר כמה שנים וזה הרגע הנכון. זה באמת מרגיש חיבור טבעי".