ה"רולינג סטונס" בתל אביב: אלפים כבר הגיעו

עשרות אלפי מעריצים מאושרים יחזו הערב במופע ההיסטורי של ארבע אגדות הרוק, שיעלו על הבמה בפארק הירקון סמוך לשעה 21:15. כבר בשעות אחר הצהריים החלו לזרום למקום אלפים שלא נרתעו מהשרב הכבד ובאו כדי לתפוס מקום באירוע החד-פעמי

המעריצים זורמים לפארק (רויטרס)

האבנים החלו להתגלגל: ה"רולינג סטונס" כבר מתכוננים להופעת הענק שלהם הערב (ד') בפארק הירקון, ועשרות האלפים ששילמו ממיטב כספם עבור כרטיס יזכו לצפות במיק ג'אגר, קית' ריצ'רדס צ'ארלי ווטס ורון ווד על הבמה בתל אביב. לברי המזל שיש להם כרטיס וגם לאלה שלא - מומלץ להתעדכן בהסדרי התנועה. כבר בשעות אחר הצהריים החלו לזרום אלפים למקום האירוע כדי לתפוס מקום טוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השערים נפתחו כבר ב-17:45 לטובת מי שהחליט להגיע ברכב פרטי להופעה, שכן התחבורה הציבורית החלה לפעול בצאת החג, בשעה 18:00. רכבת ישראל תחל לפעול רק ב-21:00 ולכן לא ניתן יהיה לנסוע ברכבת להופעה, אך היא תסייע להפחית את העומס מהכבישים בסופה.

רצים לתפוס מקום (חדשות 2)

מקדימים למופע ההיסטורי (חדשות 2)

(חדשות 2)

ב-19:57 עלה על הבמה מופע החימום של אגדת הרוק הבריטית, רמי פורטיס, שחימם את האווירה. מפיק המופע שוקי וייס עלה לבמה לאחר הופעתו של רמי פורטיס, ואמר לקהל כי זהו "חג שמח לתרבות בישראל". בשעה 21:15 זה סוף סוף יקרה - הרולינג סטונס יעלו על הבמה.

במד"א נערכים בכוחות מתוגברים: "הצטיידו במים"

ממגן דוד אדום נמסר כי למעלה ממאה חובשים, פראמדיקים, רופאים ומגישי עזרה ראשונה פרוסים בכוחות מתוגברים בשטחי הפארק. בשל מזג האוויר החם צופים במד"א יותר מקרי התייבשות והתעלפות ונערכים לכך. "אנו פונים למי שמגיע לצפות בהופעה, בעיקר למקדימים, להצטייד בהרבה מים, לשהות במקומות מוצלים עד תחילת המופע, להימנע מעמידה ממושכת על הרגליים וצפפיפות ודוחק".

ירעידו את הפארק. הסטונז (יח"צ)

בהפקה מבטיחים: "המופע הגדול בתולדות הפארק"

מפיקי המופע הבטיחו כי זו תהיה ההופעה הגדולה ביותר אי פעם בפארק הירקון, עם יותר מ-55 אלף צופים, וכי מערכת השמע שתותקן תהיה המשוכללת ביותר שאי פעם הותקנה בהופעה בארץ, בתחרות צמודה עם זו של רד הוט צ'ילי פפרס. הלהקה אף תביא עמה מסלול הליכה באורך 34 מטרים שייצא אל תוך הקהל, ועליו ינועו אגדות הרוקנרול.

חל איסור להכניס למופע נשק, אבוקות וחזיזים - וספק אם יש צורך לאור כמויות הפירוטכניקה העצומות שהרולינג סטונס יביאו עמם. כמו כן, אסור להכניס אלכוהול, בקבוקים מכל סוג, דאודורנטים, בשמים, פחיות, חפצים קשיחים, מצלמות, מצלמות וידאו, מצלמות מקצועיות, מכשירי הקלטה, בעלי חיים, שרשראות, כרזות, שלטים, כסאות ותיקי גב גדולים.