שלום ת"א": ג'סטין טימברלייק כבש את הפארק

העונה החמה הביאה לתחילת עונת הופעות הענק בישראל, שנפתחה הערב עם כ-46 אלף איש שבאו להופעה ראשונה בישראל של נסיך הפופ. פליט להקת הבנים NSYNC שהצליח לבנות קריירת סולו מרשימה משך לפארק המוני צעירים. אחת המעריצות: "היה מדהים, מקווה שזו לא הפעם האחרונה שלו בישראל"

"שלום תל אביב, יאללה בלאגן": עשרות אלפי מעריצים (ובעיקר מעריצות) גדשו הערב (ד') את פארק הירקון בתל אביב בהופעה של כוכב הפופ האמריקני ג'סטין טימברלייק, שעלה לבמה ללא איחורים סמוך לשעה 21:00 במסגרת מסע ההופעות הבינלאומי "Experience world tour 20/20". מעריצים שיצאו מהמופע סיפרו: "היה מדהים, הוא אמר שזו הפעם הראשונה שלו בישראל ואנחנו מקווים שלא האחרונה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השיר הראשון שעמו שילהב נסיך הפופ האמריקני את ההמונים היה "Pusher Love Girl" מתוך אלבומו החדש. מיד לאחר מכן הוא המשיך לאחד מלהיטיו הישנים - "Until The End of Time", שאותו הוא ביצע לבד, על פסנתר, כשהקהל שר איתו כל מילה.

ההופעה בפארק הירקון, הערב (ליהי שי)

כעבור 40 דקות מתחילת ההופעה, טימברלייק ירד אל הקהל ואף צילם "סלפי" עם זוג  שהחזיק שלט עליו נכתב באנגלית: "אם תעשה איתי 'סלפי' - הוא יציע לי נישואים". בן הזוג לא אכזב, ושלף טבעת מיד לאחר צילום התמונה. טימברלייק ענה להם: "אתם יכולים לראות בהופעה את מסיבת האירוסים שלכם". זמן קצר לאחר לאחר תחילת המופע, המפיק אודי אפלבוים אמר כי כל 46 אלף הכרטיסים שהוצעו למכירה נמכרו.

בהמשך ביצע טימברלייק שתי גרסאות כיסוי ל-Heartbreak Hotel של אלביס פרסלי ו-Human nature של מייקל ג'סון. טימברלייק, בן 33, היה בשנות ה-90 כוכב להקת הבנים NSYNC ולאחר שהתפרקה, ב-2002, פתח בקריירת סולו מצליחה לצד קריירה מצליחה לא פחות בקולנוע ובטלוויזיה.

טימברלייק בפארק הירקון, הערב (חדשות 2)

זוהי ההופעה הראשונה של טימברלייק בישראל. התחנה הבאה שלו תהיה מרוקו שבצפון אפריקה, שאליה ימריא מחר. המופע הנוכחי הוא הראשון בסדרת הופעות של אמנים גדולים שיגיעו לישראל. לנה דל ריי, הרולינג סטונס והפיקסיז הם רק מקצת מהכוכבים שאמורים להגיע לישראל בחודשים הקרובים.