מחר: ריטה והנשיא פרס בדואט מרגש

בית הנשיא נערך לקראת החגיגה המרכזית של יום העצמאות שתיערך מדי שנה על מדשאות משכנו של האזרח מספר אחת. הצמרת המדינית תצדיע ל-120 החיילים המצטיינים ולאחר מכן תפצח בשיר עם מיטב האמנים. איזה שיר יבצע הנשיא פרס עם ריטה ומי יהיה הזמר שיעלה לדואט עם שר הביטחון?

פרס ישיר לנו סולו? ריטה והנשיא, ארכיון (יוסף אבי, יאיר אנגל)

רבים מאמני ישראל עובדים הערב (ב') קשה ומתרוצצים מבמה לבמה ברחבי הארץ, אבל חלקם יצטרכו לחזור לישון מוקדם ולשמור על הקול לקראת ההופעה הכי חשובה שלהם במסגרת החג שתיערך מחר - בבית הנשיא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כמדי שנה, נשיא המדינה שמעון פרס יארח במשכנו את חגיגת יום העצמאות המרכזית, שתתחיל בטקס החיילים המצטיינים ותמשיך באירוע "שרים עצמאות", בהשתתפות כל הצמרת המדינית-ביטחונית בישראל - ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון משה יעלון והרמטכ"ל רא"ל בני גנץ.

השירים שיבוצעו נבחרו בעקבות ההחלטה להקדיש את האירוע השנה לזכרו של הזמר אריק איינשטיין ז"ל שהלך לעולמו לפני כחצי שנה. הזמרת ריטה תבצע עם הנשיא את השיר "עוף גוזל", שלומי סרנגה ישיר עם ראש הממשלה את "שיר השיירה", קובי אפללו יצרף אליו את שר הביטחון לדואט עם השיר "אמא אדמה" ויובל דיין תשיר עם הרמטכ"ל את "שיר של אחרי מלחמה".

עוד לפני הוקרת החיילים המצטיינים והביצועים המיוחדים לשירים האהובים, ייערך בשמי בית הנשיא מטס כבוד מיוחד של מסוקי קרב של חיל האוויר.