שלי נפרדת מחלי: "יוצאת חוצץ נגד עזיבתו של פרידמן את 'ארץ נהדרת'"

חברת הכנסת שהפכה לאחת הדמויות המזוהות ביותר עם הקומיקאי המוערך, פרסמה הודעת פרידה לאחר שהאחרון הכריז על עזיבתו את תכנית הבידור. "נקשרתי אל הדמות בגילומו והערצתי את הכישרון שלו", כתבה. "מדובר בבן אדם טוב שאכפת לו ממה שקורה, ואנחנו צריכים כאלה"

"נקשרתי אל הדמות". שלי וחלי (חדשות 2)

הקומיקאי טל פרידמן הודיע היום (ג') כי הוא עוזב את תכנית הבידור "ארץ נהדרת", ואחת מהדמויות שאותן חיקה לאורך 11 עונות הסדרה נפרדת. ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה), שהפכה לאחת הדמויות הזכורות ביותר מהתכנית (חלי גונזאלס) - פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה מכתב פרידה מדמותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"טל גילם את הדמות שלי 15 שנים (!) והאמת, גם כשנעלבתי לפעמים, נקשרתי אל הדמות בגילומו והערצתי את הכישרון שלו", כתבה יחימוביץ'. "קרדיט ענקי לטל ולארץ נהדרת על זה שהפכו את המילה 'סוציאל דמוקרטית' לכל כך מוכרת, עד שהיום היא נישאת אפילו לשווא לפעמים בפיהם של פוליטיקאים, וזה הסימן הכי טוב להצלחה".

בדברי הפרידה עשתה יחימוביץ' שימוש באמרה שכל כך אפיינה את דמותה. "אז הרשו לי לצאת חוצץ נגד העזיבה של טל את 'ארץ נהדרת', כתבה. "אני מאחלת לו הצלחה בדרכו החדשה. מדובר בבן אדם טוב שאכפת לו ממה שקורה, ואנחנו צריכים כאלה".