נציגה ישראלית ב"סרט הגרוע של השנה"

לילה לפני טקס האוסקר היוקרתי, נערך טקס פרסי הסרטים הגרועים ביותר. את הפרס הגדול קטף "סרט 43", בו השתתפה בתפקיד קטן השחקנית והדוגמנית הישראלית אסתי גינזבורג. עוד זוכים בפרסים המפוקפקים: וויל סמית' ובנו ג'יידדן, וגם ג'וני דפ

כבוד מעט מפוקפק. אסתי גינזבורג (חדשות 2)

עונת הפרסים בעיצומה - ולא כולם משמחים: בעוד הוליווד נערכת לטקס האוסקר שייערך מחר (ב') לפנות בוקר, הלילה חולק גם הפרס שהכוכבים פחות רוצים לזכות בו - טקס ה"ראזי", בו מוכתרים הסרטים - והביצועים - הגרועים ביותר השנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסרט הגרוע ביותר לשנת 2013, לפי בחירת "קרן הפטל המוזהב", הוא "סרט 43" - אנסמבל רב משתתפים אך דל בעלילה, בו השתתפה בתפקיד קטן השחקנית והדוגמנית הישראלית אסתי גינזבורג. הסרט המפוקפק זכה גם בתארים "התסריט הגרוע ביותר" ו"הבמאי הגרוע ביותר", לאחר ש-19 תסריטאים ו-13 במאים היו שותפים ליצירתו.

הטקס אינו פוסח גם על הכוכבים הגדולים: וויל סמית' ובנו ג'יידן, שכיכבו בסרט המדע הבדיוני "אחרי העולם" בבימויו של הבמאי המוערך מ. נייט שאמאלאן, לא יצאו בידיים ריקות. ג'יידן זכה בתואר השחקן הראשי הגרוע ביותר, ואביו וויל זכה בתואר שחקן המשנה הגרוע ביותר. השניים גם הוגדרו במשותף כ"ציוות הגרוע ביותר על המסך".

גם הכוכב ג'וני דפ הוזכר בטקס, לאחר שהסרט "הפרש הבודד" בכיכובו הוכתר כ"סרט ההמשך או הביצוע המחודש" הגרוע ביותר. כוכב הטקס בשנים האחרונות, אדם סנדלר, הפעם זכה להיות מועמד בלבד.

פרס הראזי מוענק מאז שנת 1980, כתגובה ביקורתית לאוסקר. במרבית המקרים השחקנים והיוצרים אינם מגיעים לקטוף את הפרס ה"יוקרתי", אך בשנת 2010 זוכת האוסקר סנדרה בולוק הפגינה חוש הומור עצמי וקטפה את פרס השחקנית הגרועה ביותר. מספר שנים קודם לכן גם האלי ברי, זוכת אוסקר בעצמה, השתתפה בחגיגה ואמרה בצחוק בעת הענקת הפרס כי "מעולם לא חלמה על הכבוד הזה"

New layer...