האם מדונה תקנה דירת יוקרה בת"א?

כוכבת הפופ מנהלת מגעים לרכישת דירה באחד ממגדלי היוקרה הנבנים בימים אלה בתל אביב, כך מדווח עיתון ה"דיילי מייל". התעניינותה של מדונה בישראל אינה מפתיעה, שכן ביקרה בארץ פעמים רבות בעבר

תרכוש דירה בישראל? (רויטרס)

האם כוכבת הפופ מדונה תעבור בקרוב לגור בתל אביב? הסיכוי לכך שאחת מכוכבות הפופ הגדולות בעולם תגור בעיר הלבנה נראה קלוש אמנם, אבל על פי דיווחים שונים, מדונה מנהלת בימים אלה משא ומתן לרכישת דירה באחד ממגדלי היוקרה הנבנים בשדרת רוטשילד בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ה"דיילי מייל" הבריטי מפרסם כי מדונה נראתה כבר בשנת 2013 כשהיא אוחזת בחוברת מידע על הפרויקט היוקרתי. כעת, כאשר בנייתו של המגדל עומדת להסתיים, חידשה הזמרת את המגעים לרכישת דירה בפרויקט.

רכישת דירה בתל אביב לא תהווה הפתעה מוחלטת, שכן כוכבת הפופ ידועה בקשריה הרוחניים עם ישראל ולומדת מזה שנים את תורת הקבלה. מדונה ביקרה בישראל פעמים רבות בעבר, ואף בחרה לפתוח ב-2012 את מסע ההופעות העולמי שלה בתל אביב.

נראה כי מדונה אינה הכוכבת היחידה המביעה עניין ברכישת דירה בפרויקט היוקרתי בתל אביב. על פי הדיווחים, גם כוכבת הקולנוע הישראלית למחצה נטלי פורטמן שוקלת להפוך לדיירת באחד ממגדלי היוקרה הנבנים בעיר.