"הזמנת אייל גולן לכנס הנשים הייתה החלטה מסחרית"

סערה תקשורתית התעוררה סביב הופעתו של אייל גולן בכנס "העצמת נשים" באילת, כשהשאלה העיקרית הייתה האם דווקא הוא ראוי להופיע בכנס שנועד לשמור על כבודם של נשים. מארגנת הפסטיבל לא מתחרטת, וטוענת כי רוב מוחלט של המשתתפות בכנס נכנסו להופעה של גולן. ביטולים? "זאת הייתה השנה הכי מוצלחת עד כה", אמרה

שרית פרנקו, מארגנת כנס ההעצמה הנשית השנתית באילת לא מתחרטת על ההחלטה: "אין טעם לפגם, אני נאמנה לפרסומים שלי שיצאו חצי שנה מראש. בסופו של דבר, רוב המשתתפות נכנסו להופעה", אמרה פרנקו בראיון ל'חדשות הלילה'.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שרית הפקות", מארגנת הפסטיבל, עובדת באופן קבוע עם חברת ההפקות של אייל גולן, ושם לא מצטערים על ההחלטה גם השנה. "ההחלטה הייתה מוצלחת. זאת הייתה השנה הכי מוצלחת שלנו מתוך יותר מעשור שהפסטיבל קיים", אמרה פרנקו.

"אני נאמנה לקהל שלי. כל זמן שלא הוגש כתב אישום נגד אייל גולן אין סיבה לא לתת לו במה. 2,000 נשים הגיעו לאירוע, 99.9% ממשתפות הכנס נכנסו להופעה. הכנס הזה מוצלח ואנשים באים לכאן גם כדי לשמוח ולרקוד, אייל גולן הוא לא היחיד שמופיע, היו עוד הרבה זמרים אחרים".

בסופו של דבר יש לי עסק כלכלי, הבטחתי הופעה של אייל גולן ואת זה קיימתי. נתתי לכל אישה להחליט אם היא רוצה לראות את המופע או לא", הוסיפה. על השאלה האם הייתה מזמינה אותו בדיעבד, אחרי שהפרשה התפוצצה, היא העדיפה לא לענות ואמרה כי לחשוב בדיעבד זה לא רלוונטי.