הנזק לאייל גולן: לא מוזמן להופיע בערב יום העצמאות

מאז פרוץ פרשת "משחקי חברה", נפגעה תדמיתו הציבורית של הזמר המפורסם. לחדשות 2 נודע כי העיריות נזהרות מאוד מלהעסיקו בבמות האירועים בערב החגיגי. עם זאת, נראה כי באירועים פרטיים עדיין קשה עד בלתי אפשרי להזמין הופעה בגלל הביקוש

ביום העצמאות האחרון אייל גולן דילג בין שלוש במות שונות והרוויח מעל חצי מיליון שקלים. כרגע, ביום העצמאות הקרוב, לזמר המצליח אין אף הופעה. לעת עתה, מנהליו טוענים שבינתיים אין בעיה, אך מאז פרוץ פרשת "משחקי חברה" העיריות נזהרות מאוד מלהעסיק אותו. מנגד, באירועים פרטיים - אייל גולן עסוק כתמול שלשום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז שפרצה הפרשה, נפגעה הקריירה של גולן. לחדשות 2 נודע כי כרגע אף עירייה לא סגרה איתו הופעה ביום העצמאות - הפסד כספי לאמן שהרוויח מאות אלפי שקלים רק מהופעות ביום חגה של המדינה.

הפגיעה הגדולה של גולן כרגע היא בעיקר מאירועים שממומנים על ידי כספי ציבור. אין לו בהמשך השנה, בניגוד לשנים עברו, הופעות שמוזמנות על ידי עיריות, רשויות ממשלתיות ואירועים ממלכתיים. דווקא באירועים הפרטיים לא נרשמת האטה משמעותית. בשיחה הבוקר (ה') עם ליאם הפקות עלה כי הוא דווקא ימשיך לזמר בחתונות.

ההופעה הגדולה הראשונה של גולן מאז פרוץ הפרשה, כזכור, הייתה בהיכל התרבות בחודש שעבר. אז מילא הקהל את האולם עד אפס מקום והרעיף עליו אהבה. מכירת הכרטיסים טובה גם להופעה הקרובה של הזמר בהיכל התרבות. "אין הרבה כרטיסים פנויים", נמסר ממשרד הכרטיסים. "נשארו שורות אחרונות".

כתב אישום לא יוגש נגד גולן, אבל כרגע הנזק התדמיתי הוא עצום. אלא שהזיכרון הציבורי הוא לרוב קצר מאוד.

דובר "ליאם הפקות" סירב להגיב על הידיעה.