מיי פיינגולד תייצג את ישראל באירוויזיון 2014

לאחר שאמש חתמה על חוזה ההשתתפות בתחרות, הודיעה רשות השידור באופן רשמי: בוגרת העונה השביעית של "כוכב נולד" תייצג את ישראל בשלב חצי הגמר של תחרות הזמר בקופנהגן שבדנמרק במאי הקרוב. הבחירה בפיינגולד נחשבת להפתעה לנוכח העובדה שבעבר לא בחרו בזמרות שלא שירתו בצה"ל

תגיע לדנמרק. מיי פיינגולד (יח"צ)

מיי דה בסט סונג ווין: רשות השידור הכריזה הערב באופן רשמי כי נציגת ישראל לאירוויזיון 2014 תהיה בוגרת העונה השביעית של "כוכב נולד" מיי פיינגולד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזמרת שהגיעה לגמר התחרות וזכתה בו במקום השלישי מככבת בימים אלה בתיאטרון "הקאמרי", וכעת היא תצטרך במקביל להתכונן לתחרות. היא זכתה ברוב הקולות בוועדה הבוחרת - ותייצג את ישראל בתחרות בעוד ארבעה חודשים.

ברשות השידור ערכו שלשום ישיבה מכרעת בה הוחלט כי פיינגולד תייצג את ישראל. היא גברה על מאיה בוסקילה, שהגיעה למקום השני בדירוג חברי הוועדה. הבחירה בפיינגולד נחשבת להפתעה גדולה. שמה לא עלה מעולם כמועמדת אפשרית לייצג את ישראל, בעיקר בשל העובדה כי היא לא שירתה בצה"ל - קריטריון שמנע מרשות השידור לבחור באמנים אחרים לייצוג ישראל בתחרות בעבר.

פיינגולד צפוייה להשתתף בשלב חצי הגמר של התחרות בדנמרק שתיערך בין ה-6 ל-10 במאי, זאת לאחר שבשלוש השנים האחרונות ישראל לא העפילה לשלב הגמר של התחרות עם דנה אינטרנשיונל, להקת "איזבו" ומורן מזור בשנה שעברה.